2733
2734
عنوان

همسایه با لگد اومد دم در خونمون

| مشاهده متن کامل بحث + 1098 بازدید | 56 پست
والا ما بی زبونیم همین پسرش یه چند روز قبل این اتفاق صورت پسر منو گاز گرفت من هیچی نگفتم گفتم بچه ان ...

خاک تو سرشون انگار مثل زنای خیابونی هستن انقد که بی آبرو بازی درمیارن ،یکی از اینا قبلا دچارم شده می‌دونم چی هستن حالا بچه خودشم مقصر بود ولی یه کولی بازی در میارن که همه بگن ما مقصریم

گوه خورده زنیکه ی وحشی زنگ میزدی ۱۱۰بیان جمعش کنن

جامعه پر از آدمای مختلفه من رفتارشو گذاشتم پای احساسات مادرانش ولی واقعا بهتر میتونست برخورد کنه که حداقل بچه های خودش آسیب نبینن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جامعه پر از آدمای مختلفه من رفتارشو گذاشتم پای احساسات مادرانش ولی واقعا بهتر میتونست برخورد کنه که ...

هرچقدرم احساسات مادرانه واقعا رفتارش خیلی بد بوده خیلی بد

خب‌که‌چی😐
خاک تو سرشون انگار مثل زنای خیابونی هستن انقد که بی آبرو بازی درمیارن ،یکی از اینا قبلا دچارم شده می ...

من به شدت از آبروریزی میترسم ولی اونجا که به شوهرم فحش داد دیگه هر چی ادب داشتم گذاشتم کنار جواب دادم  البته بعدش پشیمون شدم که دهن به دهن گذاشتم باهاش آدم ارزش خودشو پایین میاره 

2731

بچه هات نذارن برن بیرون تنها 

هر وقت میرن خودتم برو تنها نباشن 

اونم یه دفعه ترسیده ناراحت شده 

مثلا دوست من پسرش رفت بیرون خورد زمین وای خواست سکته کنه اینقدر گریه میکرد میگفت شوهرم بیاد میکشم چون شوهرش خیلی حساس روی بچه اون خانومم شاید ترسیده 

چند روز پیش یه دختر بچه با نقشه قبلی دوستشو‌کشته چطور جرات میکنین بچرو میفرستین بیرون حادثه یلحضه ات ...

نه بیرون که اصلا محله ی ما پر ماشینه فقط تو حیاط بازی میکنن اون روز توضیح دادم که جلو در این اتفاق افتاد این دوستش بعد از ظهر ها میومد حیاطمون با هم بازی میکردن 

بچه هات نذارن برن بیرون تنها  هر وقت میرن خودتم برو تنها نباشن  اونم یه دفعه ترسیده نارا ...

آره منم رفتارشو گذاشتم پای همین حس ها 

نه بچه هام اصلا بیرون نمیرن حیاط بزرگه داخل حیاط بازی میکنن اون روز دقیقا حلوی در این اتفاق افتاد 

کاش دیگه در حد سلام و خدافظ باشین با هم،این آدما مغزشون موقع چنین اتفاقاتی کار نمیکنه و مطمئن باشین اگر بازم سهوا مشکلی پیش بیاد دردسر بزرگی میشن واستون.

شما خیلی متانت ب خرج دادین ک اونا لایقش نبودن.

اما دیگه اجازه ندین دخترتون با اون پسر همبازی بشه و حتی جایی ک اون هست حضور داشته باشه.

مادره باید با پشت دست میزد تو دهنه اون پسر الدنگش ک دخالت نکنه.ن اینکه لشگر کشی کنه.

فک نمیکنم حتی اون پسر بی چاک و دهنشو مجبور ب عذرخواهی کرده باشه.

افسوس که بی فایده فرسوده شدیم...
2706