2737
2734
عنوان

همسایه با لگد اومد دم در خونمون

1098 بازدید | 56 پست

همه رو کپی کردم میذارم بخونیدنظر بدید ممنون

من حمام بودم که دخترم 7 سالشه دوستش زنگ زده بود رفته بود جلو در اونم پسر شش ساله گاهی با هم تو حیاط ما بازی میکنن که من کامل نظارت دارم که دو تا آجر جلوی در حیاط بوده داشتن با اون بازی میکردن که دخترم اجر از دستش افتاد رو دست دوستش ومتاسفانه ناخنش سیاه شد

منم حموم که دخترم دیده داداش دوستش با حالت بدی داره میاد سمت دخترم که مثلا بزنتش دخترم ترسیده فرار کرد اومده خونه درم بسته حالا من تو حموم هی میبینم صدای زنگ و در و لگد مباد انقدری ترسیدم حوله پوشیدم همون جور کفی اومدم بیرون به دخترم گفتم چی شده گفت این اتفاق افتاده گفتم الان میرم دم در با مادرش صحبت  میکنم که دیدم مادرش و پنج شش تا پس 10 ال12سال که دوستای داداشش بودن حلوی در وایستادن همین که در رو باز کردم دیدم مادرش با یه حالت بدی میومد سمت من که من اول گفتم خانم چرا اینجور در میزنی گفت آره دخترت دست پسر منو داغون کرده که من گفتم والا سه روز پیش همین پسر شش ساله تو لپ پسر سه ساله ی منو گاز گرفت من چیزی نگفتم با لگد نیومدم در خونت که دیدم خیلی عصبی شد گفت حداقل زنگ در رو بزن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

گفتم بگو پسرت بیاد ببینم چی شده درمان کنیم  که گفت بگو اون دخترت بیاد منم گفتم چی شده اینا دیدم ناخن پسر سیاه شده بغلش کردم معذرت خواهی کردم گفتم الهی بمیرم الان میرم دخترمو بیارم ببینم چی شده که مادرش گفت تو بمیری دست بچه‌ی من درست میشه منم گفتم واقعا معذرت میخوام ولی بچه ان ما بزرگی ام باید بزرگی کنیم که دیدم پسر ده سالش به من برگشت گفت گوه نخور بابا منم واقعا عصبی شدم گفتم واقعا بی فرهنگی مگه من با تو صحبت میکنم حرف دهنتو بفهم که مادرش گفت صبر کن شوهر پدر سگت بیاد من میدونم و تو منم گفتم شما هم شوهر پدر سگت اومد تشریف ببر شکایت کن که رفت ومنم اومدم خونه با دختر صحبت کردم گفت دستش ندیدم اصلا کلی گریه کرد 

با این حال احساس کردم وظیفه ی من عذرخواهی کنم رفتم در خونه شون و به مادرش که کمی آروم تر شده بود گفتم تقصیر از من بود من نباید با شما بحث میکردم و مقصر منم و من اگه عصبی شدم به خاطر توهین پسرتون بود  گفت آره شوهرم بیاد ببریم بیمارستان ولی واقعا طوری نشده بود که من زنگ زدم همسرم بیاد ببریم دکتر همسرم اومد شوهر ایشون هم اومد وشوهرش  دید وگفت نه بابا این بیمارستان نمیخواد خودش خوب میشه و نذاشت ببریم حالا از ما اصرار از اونا انکار که آخرم نبردیم که آخر زنه گفت نه خودمون میبریم منم صبح دوباره خودم رفتم دم در خونشون یه مقدار خوراکی برای پسرشون خریدم بردم و دوباره عذر خواهی کردم وگفتم هزینه ی بیمارستان چقدر شده که پرداخت کنیم که قبول نکرد گفت نه خودمون دادیم درحالی که اصلا دکتر نبرده بود بچه چند ساعت بعد تو کوچه بازی میکرد بدون هیچ پانسمانی 

2740

واقعا ناراحت شدم که اصلا جوابشون رو دادم اصلا احساس می کنم شان خودمو آوردم پایین که باهاشون بحث کردم البته مادره غیر همون حرف که آخرش گفت چیزی نگفت پسرش خیلی بی ادب بود پسرش هم مدام تو کوچه داد میزد که اگه دخترت بیاد کوچه سرشو میزنم لبه ی جدول می کشمش که منم گفتم خیلی غلط می کنی واقعا اون مادر اگه میخواد بیاد در خونه ی تنها بیاد نه انگار که اومده جنگ 

خب خودت گفتی دیگه بی فرهنگ بودن البته منم اگر بودم خب عصبانی میشدم ولی وقتی شعدر و فهم طرف مقابلمو م ...

به خدا من میگفتم الهی بمیرم بزار زنگ بزنم همسرم ببریم دکتر میگفت تو بمیری دست بچه ی من درست میشه 🤕

گفتم بگو پسرت بیاد ببینم چی شده درمان کنیم  که گفت بگو اون دخترت بیاد منم گفتم چی شده اینا دیدم ...

بیشعورن همسایتون واقعا خب بچه هستن درسته بازی های خطرناک نباید بکنن باید به دخترتون بگید چقدرمیتونست اتفاق بدتری بیفته اگرمیخورد تو سرش یا هرجاییش ودیگه باچیزای خطرناک بازی نکنه 

ولی مادروبرادرش فوق العاده آدمای بی فرهنگ وبی شخصیتی بودن که به خاطر بازی دوتابچه واتفاقی که ازقصدنبوده این حرفای زشتوزدن شمام کاردرستی انجام دادید معذرت خواهی کردید واقعا

اصلا نباید درو باز میکردی ، بعدم زنگ میزدی پلیس  به دخترت یاد بده باج به کسی نده ، الکی عذرخوا ...

آخه احساس کردم اینجوری دخترم یاد میگیره فرار کنه اگه کار اشتباهی کرد حتی بردم دم در خونشون گفت که از قصد نبوده و اتفاقی بوده البته مادرش بعدش پشیمون شده بود 

اصلا نباید درو باز میکردی ، بعدم زنگ میزدی پلیس  به دخترت یاد بده باج به کسی نده ، الکی عذرخوا ...

اوه اوه شما از اون مامانای حق ب جانبی ک بچت هرکاری کنه میگی خوب کرد 😅😅😅عزیزم الکی عذرخواهی نکرد اتفاقا بجا عذرخواهی کرده این کمترین کاری ک میتونسته بکنه ممکنه بود بجای ناخن انگشت اون بچه سیاه باشه باعث بشه قطع بشه باید ب دخترشم تذکر بده ک بازی خطرناکی کردن و اگاهش کنه این باج دادن نیست یکمم خودتون جای مادر اون بچه بذارید 😇البته ک اون خانواده فرهنگ و شعور درستی نداشتن ولی اسی شعور خودشو نشون داده

گفتم بگو پسرت بیاد ببینم چی شده درمان کنیم  که گفت بگو اون دخترت بیاد منم گفتم چی شده اینا دیدم ...

وای الان گفتم به خدا زنه گرفته گیست آنقدر که بی چاک و دهنه،انگار قطع عضو شده پسرش ،به خدا اگه بدونی چه بلایی سر بچه ی من تو مدرسه آوردن الآنم هنوز جای زخمش بعداز چند ماه روی بدنشه ولی ما اصلا چیزی شکایت نکردیم اگه هر کی بود ولش نمی‌کرد 

2706