2752
2734

همیشه میخواست سرمو بالا بگیرم که بتونه نگام کنه بهم میگفت لنز این رنگیو بزاری بهت میادا گذشت گذشت یکی از دوستاش من و دید یهو بدون مقدمه گفت چقدر شبیه نفسه اونم نگام کرد سرشو انداخت پایین به دوستش گفت اره خیلی فقط رنگ چشماش فرق داره هرچی پرسیدم نفس کیه گفت دوست دختر قبلیه دوستمه که تو خیلی شبیهشه شکه شد تورو دید هی درخواست های نامناسب از من داشت همین باعث دعواهامون شد  برای اخرین بار که همو دیدیم با گریه نشست گفت که نفس دوست دختر قبلیشه فقط با من به این دلیل وارد رابطه شده بود چون شبیه اون بودم  قلبم شکست همون لحظه  واقعا بهم میگفت رابطه رو تموم کنیم چون نمیتونه از فکر اون در بیاد  به حاش به عنوان دوست پیشش باشم که هر از گاهی دلش برای دختره تنگ شد بیاد منو ببینه 

بعد ها فهمیدم دختره ولش کرده رفته با پسری که ده برابر از اون بهتره از هر لحاظ و فقط بخاطر اینکه شبیه اونم و مسائل جنسی به من نزدیک شده 

از قیافم متنفر شدم چند روز بعد این ماجرا رفتم صورتمو ژل زدم  تازگیا عمل کردم که از چهره قبلیم دور بشم  چون همیشه خودمو نفس میدیدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

وای خدایا 💔😭😭😭 

درکت میکنم بخدا منم اکسم زن داشت من خبر نداشتم این خبر انقدر داغونم نکرد وقتی فهمیدم اسم زنش هم مثل اسم منه خیلی داغون شدم اما خدارو شکر گذشت اما هیچ وقت نمیبخشمش

لعنت بهش💔

من پنج سال یکیو مخفیانه دوست داشتم اینجا تاپیک زدم گفتن ولش کن بو دنبال زندگیت که با این اقا برخورد کردم واقعا به دلم نشست تا وقتی دل دادم که این اتفاق افتاد واقعا توی ماشینش شکه بودم و نگاشدمیکردم

2706