2737
2734
عنوان

احتمال خطا سونوگرافی در تعیین جنسیت پسر

| مشاهده متن کامل بحث + 1166756 بازدید | 1379 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

سلام دوستان بمن انومالی و هفته 24 گفتن دختره ولی خیلییی دوس دارم پسر بشه همه دعاو ارزومم همینه از مامانای باردار میخام برام دعاکنن خدا دعا بقیه رو درحقت قبول میکنه

این هفته میرم سونو امیدوارم برای منم استثنابشه

برام دعا کنید🙏🙏🙏

2740
سلام به همگی منم هفته 18 بهم گفتن دختره هفته 23 گفتن پسره! حالا موندم ! از طرفی نمیخوام زیاد سونو ...

سلام دوست عزیز فرزندتون چی بود 

جای معتبری رفتع بودین و اشتباه تشخیص داده بودند و اینکه شما اضافه وزن نداشتید موقع سونو آنومالیتون?

وااااااااااااا مگه الت تناسلیه جنین 14 هفته چقدره که بخواد با بند ناف اشتباه شه؟ منم هفته 15 رفتم و ...

سلام عزیزم من ۱۴ هفته ام...دیروز بهم گفتن بچه پسره ...شما جای مطمئنی رفته بودی؟من امیدوارم بچم دختر باشه میخوام ببینم چقد میشه امیدوار بود

سلام عزیزم من ۱۴ هفته ام...دیروز بهم گفتن بچه پسره ...شما جای مطمئنی رفته بودی؟من امیدوارم بچم دختر ...

دقیقن‌مثل من.منم دختر دوست دارم.از دیروز ک‌گفتن پسره دپرس شدم.نمیخامش اگر پسر باشه

منكه كلاً از تشخيص سونوگرافيها نااميد شدم  غربالگري اول ١٢ هفته رفتم شاكري گفت ١٠٠٪؜ دختر ١٤ ...

سلام عزیزم. بالاخره بچتون چی شد؟ خیلی برام عجیب بود که هر کسی یه چی گفته بهتون. همه ی دکترهاتونم معروفن. من پریروز رفتم نرگس،16 هفتمه، دکتر واسعی سونو کردن، گفتن هردو دختر. دوقلو باردارم. بچه ی اولمم دختره. امکان داره اشتباه گفته باشه یعنی؟ آخه همه حالاتم پسره. همه ش

2706