2733
2739
عنوان

فرزند خواندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 918 بازدید | 64 پست
بله عزیزم میشه میشید اولویت سوم فرزندخواندگی _ اول کسی که بچه دار نمیشه دوم خانم مجرد _ سوم خانواده ...

ممنون که بهم گفتی 🌹

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. *با احترام درخواست دوستی رو نمی پذیرم*دوستان لطفا تاپیکم رو بخونین 🌹مهربون می شه واسه مامانم یه صلوات بفرستی ؟🙏🦋
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام . خانمی مگه می شه خودمون بچه داشته باشیم و بچه ای رو هم به سرپرستی بگیریم ؟ شما که ثبت نام کردی ...

اینم بگم خدمتتون باید خونه سه خوابه باشه _ مالک باشید _ حقوقتون بالا باشه _ بیمه داشته باشید _ سن شوهر و زن بالای ۳۰ باشه _ دیپلم به بالا باشید _ خلاصه هفت خان رستم 

2742
اینم بگم خدمتتون باید خونه سه خوابه باشه _ مالک باشید _ حقوقتون بالا باشه _ بیمه داشته باشید _ سن شو ...

سپاس 🌹

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. *با احترام درخواست دوستی رو نمی پذیرم*دوستان لطفا تاپیکم رو بخونین 🌹مهربون می شه واسه مامانم یه صلوات بفرستی ؟🙏🦋
عزیزم با مسایل اش که روبرو بشی میبینی خیلی سخته مم از نزدیک دیدم . این بچه چقدر باعث اذیت شون شد جور ...

دقیقا بعضی چیزا فقط گفتنش اسونه

منی که یه بچه مریض دارم میتونم درک کنم فقط؛😔

خدا نصیب دشمن هم‌نکنه بچه مریض داشتن رو 

زجر و سختی و بدبختی و هزینه بچه مریض آدم رو نابود میکنه آدم آرزوی مرگ میکنه😔

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
دقیقا بعضی چیزا فقط گفتنش اسونه منی که یه بچه مریض دارم میتونم درک کنم فقط؛😔 خدا نصیب دشمن هم‌نکن ...

یه سری حرفها فقط شعاره عزیزم . انشالله خدا خودش کمک تون کنه و عزیز شما رو هم شفا بده 😘😘

2740
یه سری حرفها فقط شعاره عزیزم . انشالله خدا خودش کمک تون کنه و عزیز شما رو هم شفا بده 😘😘

🙏🙏😔😔🌹🌹

التماس دعا 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
قرار نیست بهش نگید مخفی کنید وقتی به فرزند خوندگی میگیرید بهتره زیر نظر مشاور تو ی سنی بگید بهش بزرگ ...

به نام بچه خونه نمیزنن فقط تعهد محضری میدن ک بعد از فوت پدرومادر یک سوم اموال ب اون بچه میرسه.

هرکاری روباید از راه قانونیش وارد شد، شاید بهزیستی کمی زمان بر باشه اما دیگه خیالشون راحته ک قانونیه و خود بهزیستی مجوز شناسنامه و ثبت احوال رو میده و کارها رو براشون ردیف میکنه، ولی ازخانواده بخوان بگیرن باید چندسال بگذره بعد برن دادگاه و ثابت کنن این بچه بدون سرپرست بوده و ربوده نشده و اینا پیداش کردن تا قاضی بپذیره و بعد یه مدت طولانی بهشون اجازه بده براشون شناسنامه صادر بشه و چون کارشون قانونی نبوده دادگاه خیلی این روندو طولانی میکنه و کلی اذیت میشن.

تو خداوند رویدادهای محالی🌷☘🌻❤
به نام بچه خونه نمیزنن فقط تعهد محضری میدن ک بعد از فوت پدرومادر یک سوم اموال ب اون بچه میرسه. هرکا ...

اینا رو نمیدونستم ولی چند سال پیش باید حتما چیزی به اسم بچه میکردن گردش مالی خوبی داشتن

پسرم آدمی را آدمیت لازم است
2706