2733
2734

لطفا اینایی که میخوان بگن که چی تو متاهلی هست مجردی بهتره و یا کاش من مجرد بودم یا حرفای اینجوری تاپیک رو ترک کنن

بچه ها من هر خاستگاری که میاد بعد به یه طریقی بهم میخوره و سر انجام نداره دیگه خسته شدم هی میگم شاید یه حکمتی توش باشه ولی.... 

این همه دوستام ازدواج کردن بی دنگ و فنگ اما چرا من قسمتم نمیشه بخدا نمیدونم چکار کنم دیگه🥺😞خیلی حس بدیه یهو همه چی جلو میره بعد گره توش میوفته و تموم... نمیدونم چرا.... 

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

چند سالته مگه

21.. میدونم هنوز جا دارم ولی اخه میبینم نمیشه کلافه میشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
2731
21.. میدونم هنوز جا دارم ولی اخه میبینم نمیشه کلافه میشم

یاد خودم افتادم ...موقعیت عالی داشتم .کارمند بودم ..صورتم زیبا ..از لحاظ تحصیلات و اخلاق و هنر و غیره ..همه چی اوکی ..ولی به قول شما هر کی میومد خواستگاری گره میفتاد توش ...حالا دور و بریام ..همه داغون ...فقط یه خواستگار براشون میومد اونم چند سطح بالاتر از خودشون فوری هم مراسم عروسی به پا میشد ..اواخر دیگه داشتم به خودم شک میکردم ...

منم که شهره شهرم به عشق ورزیدن ......منم که دیده نیالوده ام به بد دیدن .........
یاد خودم افتادم ...موقعیت عالی داشتم .کارمند بودم ..صورتم زیبا ..از لحاظ تحصیلات و اخلاق و هنر و غیر ...

بعد چیشد ازدواج کردی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740
اره بابا .الان بچه ام مدرسه میره    

😁😁😁خدارو شکر 

1
5
10
15
20
25
30
35
40