2737
2734
عنوان

بين وكيل شدن و شركت شدن موندم

117 بازدید | 18 پست

بين توليد ساندويچ سرد و شركت زدن ووكيل شدن موندم از يه طرف رشتم ارشد بازرگانيه و به شركت ساندويچ سرد علاقه دارم از طرف ديگه ميترسم شكست بخورم و سرمايمو از دست بدم از طرف ديگه الان حقوق ميخونم و خواهر و برادرم وكيلن برم ازمون وكالت بدم و وكيل شم يا شركت توليدي خواهشا خواهرانه كمكم كنين

وکالت بشدت اشباع شده تولیدی بهتره 

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اگه ایقد سرمایه داری که کارخونه بزنی دیگه چه کاریه بخوای خودتو درگیر وکالت کنی پر دردسره

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...
2731
تایپک اخرم فحش بدم میترکه؟

نه باید گزارش بزنن برات

مخاطبم فقط و فقط استارتره توی تاپیکی کامنت میزارم برای استارتره..پس مزاحمم نشو ... توی این سه سالی که سایت بودم کلی خانم بد دهن دیدم که فقط بلدن به آدم بپرن و واقعا این یه درد بزرگه برای جامعه ما.پس مزاحم نشووووو نشوووو نشوووو نظرت مخالف نظرمه با نظرم مشکلی داری رد شو لطفا ... ای تو امان هر بلا..ماهمه در امان تو...❤. دوست داشتین بگین به نیت حاجتتون صلوات بفرستم❤
2740
میشه بزنی؟ واجبه عکس گذاشتم نمیشه پاکش کرد

زدم برات باید حداقل ۱۰ نفر بزنن

2706