2733
2739
عنوان

فرزند خواندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 910 بازدید | 64 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم یه دختر میارم قطعن.....فقط خدا کمکم کنه وضعیت مالیم خوب بشه

اگه تو این سایت حرفی بهت زدم که بهت کمک کرده،حال دلتو خوب کرده،شادت کرده ........لطفن برام دعا کن..اول واسه پسرم بخاطر سلامتیش😔و دوم وضعیت مالی مون که اصلن جالب نیست😐دمت گرم..اجرت با خدا....دوستای گلم لازم نیست همیشه بقیه رو ریپلای کنید و شروع کنید به بحث و جدل باهاشون که‌ دارن اشتباه میکنن...کافیه فقط نظر خودتون رو بگید و به نظر بقیه کار نداشته باشید..به خودتون بگید: ۱.هر کس نظری داره ،طرز فکری داره ،عقیده ای داره که از نظر خودش درسته ،پس به من ربطی نداره ۲.من علامه‌دهر نیستم قرار نیست فقط چیزی که من میگم همیشه درست باشه ۳.ادما متفاوتن طرز فکر همه مثل هم نیست چون انسانیم نه رباط ۴.زیاد جمله طلایی به من چه رو استفاده کنید تا کمتر بشنوید به تو چه؟؟؟؟
والا چی بگم من مامانم می خواست دوتا بچه بودن که مادر پدرشون در اثر کرونا فوت کرده بودن رو بیاره نگر ...

الهی بگردم متاسفانه اقوام نزدیک میتونن بچه ها رو ببرن حالا ممکنه بچه پیش من و شما کلی خوشبخت بشه ها ولی قانون دیگه 😔

2728

میدن‌، اما سخته. همجنس بچه خودتونم میدن.

دخترای عزیز گروه نماز دارم واتساپ 🌺🌺🌺یک شمالی اصل(گیلانی_مازندرانی)  عاشق کشورمم💙   افتخار میکنم که دختر روستام🕊  یه روز تو دل تابستون،سیل میبارید از آسمون،توی اون بارون،دختری به دنیا اومد،که اسمش شد وارش،وارشی که سابقه نداشت وسط تابستون اونطور بباره،من اون دخترم،دختر اون بارون،وارش آسمون...به دنیا اومدنم معجزه بود،به قول مارجانم خودِ خودِ وارش بود💜💜💜هیچ وقت به قدرت خداوند شک نکن🤗 🚫آقایون لطفا نه لایک کنن نه ریپلای کنن و نه در تاپیک هام شرکت کنن🚫 با تشکر
این نظر شماست همه ک مثل شما فکر نمیکنن، درثانی مشکل ژنتیک برای همه میتونه پیش بیاد و هیچکس هم از مشک ...

خدا خیرتون بده کار خیلی بزرگی میخواید بکنید ولی دوست گرامی بهزیستی خیلی سخت میده ب نظرم بهتره ی بچه رو از خانواده ای به فرزندخوندگی بگیرید دردسرش کمتره پارسال یکی از آشناهای ما ی بچه رو از ی خانواده شهرستانی گرفت 20 میلیون تمام کارای قانونیش انجام شد

پسرم آدمی را آدمیت لازم است
2740
خدا خیرتون بده کار خیلی بزرگی میخواید بکنید ولی دوست گرامی بهزیستی خیلی سخت میده ب نظرم بهتره ی بچه ...

آخه اونجوری توی چشمای بچه ام چجوری تو آینده نگاه کنم بعد از نظر قانونی به مشکل میخوره آدم 

یه شماره بهم دادن هر چی زنگ میزنم جواب نمیده پس حتما باید حضوری برم اینجوری بهتره 

سلام . خانمی مگه می شه خودمون بچه داشته باشیم و بچه ای رو هم به سرپرستی بگیریم ؟ شما که ثبت نام کردین شرایط خاصی داشت ؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. *با احترام درخواست دوستی رو نمی پذیرم*دوستان لطفا تاپیکم رو بخونین 🌹مهربون می شه واسه مامانم یه صلوات بفرستی ؟🙏🦋
آخه اونجوری توی چشمای بچه ام چجوری تو آینده نگاه کنم بعد از نظر قانونی به مشکل میخوره آدم 

قرار نیست بهش نگید مخفی کنید وقتی به فرزند خوندگی میگیرید بهتره زیر نظر مشاور تو ی سنی بگید بهش بزرگ شه خودش بفهمه خیلی داغون میشه کارای قانونیش راحت تر از بهزیستی و خونه زدن به نامش

پسرم آدمی را آدمیت لازم است
الهی بگردم متاسفانه اقوام نزدیک میتونن بچه ها رو ببرن حالا ممکنه بچه پیش من و شما کلی خوشبخت بشه ها ...

ببین اگه شما می خوای بیاری نوزاد بیار و نفهمه شما مادر واقعیش نیستین چون بزرگ بشه سخت میشه ،الان یکی از اقوام ما بعد ازدواج مجددش بچه دار نمی شد با یکی اشنا شد که ۵ تا دختر داشته بعد حامله شده و اونیکی هم دختر بوده و نخواسته و داده ب همین اقواممون چون نوزاد بوده و الان ۱۴ سالشع ولی خودش نمی دونه و مامانش هم باهاش برخورد بدی داره یجورایی پشیمونه میام مثلا تو درساش کمک کنم یا چیزی بخرم براش مامانش دعوام میکنه میکه میفهمه میگم اخه برا چی باید بفهمه 😞

سلام . خانمی مگه می شه خودمون بچه داشته باشیم و بچه ای رو هم به سرپرستی بگیریم ؟ شما که ثبت نام کردی ...

بله عزیزم میشه میشید اولویت سوم فرزندخواندگی _ اول کسی که بچه دار نمیشه دوم خانم مجرد _ سوم خانواده هایی که خودشون بچه دارن _ 

2706