2737
2739
عنوان

فرزند خواندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 910 بازدید | 64 پست
به کساتی ک یه بچه دارن خیلی سخت دوباره بچه میدن، اگر هم بدن باید ناباروری ثانویه داشته باشی، همجنس ب ...

یه شماره بهم دادن هر چی زنگ میزنم جواب نمیده پس حتما باید حضوری برم اینجوری بهتره 

یه شماره بهم دادن هر چی زنگ میزنم جواب نمیده پس حتما باید حضوری برم اینجوری بهتره 

بله، خیلی پیگیر باش تا بدونن مصمم هستی، همسرتون هم گاهی اوقات بره پیگیری کنه، روند کارتون بهتر پیش میره

تو خداوند رویدادهای محالی🌷☘🌻❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم خونه مادرشوهرمم،هفته پیش باهاشون یه دلخوری پیش اومد الان اومدم خونشون،اخمو تخم کردن حرف نمیزنن،چکار کنم پاشم برم خونه مامانم یا بمونم و تحمل کنم چون رفته رفته یخشون باز خاهد شد؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
2731
منم خونه مادرشوهرمم،هفته پیش باهاشون یه دلخوری پیش اومد الان اومدم خونشون،اخمو تخم کردن حرف نمیزنن،چ ...

پاشو عزیزم برو جایی که اعصابت خورد میشه موندن نداره 

2740

چه روح بزرگ و قلب پاکی دارین 

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
پاشو عزیزم برو جایی که اعصابت خورد میشه موندن نداره 

مییترسم برم بیخ پیدا کنه،تازه خونواده خودم بیشتر دعوام میکنن،اما اینم میدونم رفته رفته درست میشن اما من دیگه نمیتونم درست شم

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!

والا چی بگم من مامانم می خواست دوتا بچه بودن که مادر پدرشون در اثر کرونا فوت کرده بودن رو بیاره نگر داره ولی خب ۳ و۵ سالشون بود منم که مشغول درس خوندن بودم سختم بود بچه کوچیک پیشم باشه ب خاطر همین مامانم گفت ۲ روز امتحانی بیاریم گفتم باشه خدا میدونه چقدر با ادب بودن که دلم کباب میشد ،قایمکی ب حالشون کریه میکردم از ما تشکر میکردن که اوردیمشون اخه پیش زنعموش بودن و اذیتش میکردن ولی خب چی کنم بردمشون بازار هرچی که دلشون خواست رو خریدم ولی زنعموی بدجنسشون اومد گرفت و برد الانم دوسالی میشه خبری نداریم

2706