2737
2734
عنوان

تهران ها بیان ببینین می ارزه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 55 پست
نماینده ما گفته ۵۰۰ بیارید ۲۰۰ عکس باقیش کادو و خوراکی منم بچمو نمیبرم خسته ام کردن دیگه کِی تعط ...

برای ما هم هفته پیش عکس فارغ‌التحصیلی گرفتن،آخر هفته دیگه تعطیل میشن ،این هفته امتحان دارند،بچه شما هم امتحان داره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برای ما هم هفته پیش عکس فارغ‌التحصیلی گرفتن،آخر هفته دیگه تعطیل میشن ،این هفته امتحان دارند،بچه شما ...

نه معلمشون گفت امتحان ندارن 

هرچی طی سال گرفتن همون بوده

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
نمیخوای بگی که سعادت اباد متری پونصد میلیون شده؟؟؟!!! 

پونصد ک نمیگم هست ولی گرونه ...

با پول این خانم نهایت ۶۰ متری بخری

به آگاهی تو دیوار نگا نکن ..اینا وقتی رفتی پای معامله میفهمی

یا ممکنه زمبن یا همون خونه مشگلی چیزی داشته باشه ارزون بدن ...اصلن شک نکن..

یاد 😂😂فروشگاه خانه افتادم جلو درش زده بودن هر چیزی بخری فقط بیستمن ..😐رفتیم تو جنسا از ۱۰۰ کمتر نبود 🤣

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2731
نه عزیزم میشه خرید ،حالا یه ذره قدیمی تر

اسی چون از شهرستان میاد حتمن باید با ی وکیل مشورت کنه 

متاسفانه کاهبردار زیاده ..یهو دیدی خونه ای ک خریدی صاحابش یکی دیگس

اگه خدا بود ما این همه درد نمیکشیدیم 🫠
2740

واقعا اشتباههه!! 

مگه از شهر کوچیک یا روستا میخواید برید تهران ک خیلی فرقش باشه و برای پیشرفت بچه ها خوب باشه؟! 

من ارزومه ی خونه نقلی تو شیراز داشته باشم ولی مجبورم تهران فعلا باشم

اب و هوای شیراز، مهرومحبت و گرمای مردم شیراز، خلوتی و تمیزی شیراز قابل مقایسه با تهران نیست

قبلا هم شیراز زندگی کردیم و از لحاظ شغل و کلاسهای اموزشی و... هم تفاوتشون درحد ی پله دوپله شاید باشه

مگر اینکه شغل خاصی باشه یا کاری ک درامدتون با اومدن به تهران حداقل دوبرابر بشه، به همون نسبتم هزینه ها میره بالاتر

خونه ویلایی شیراز رو بفروشید ی خونه متوسط و اپارتمانی تو منطقه متوسط تهران میتونی بخری

حیففف.... 

در پیش باطلان جهان حرف حق مگو / منصور شد هلاک ز حق گفتن این چنین🕊🖤   اگر نه لایکتون کردم نه پاسخی دادم به احتمال خیلی کم ندیدم نوتیفتون رو... و به احتمال خیلی زیاد شایسته جواب دادن ندیدمتون.../  درخواست دوستی نمیپذیرم حتی شما دوست عزیزم🧡 /
چه خوب ،ای کاش مال اینام نمیگرفت،من استرس گرفتم

اگه میگرفت نمیتونست دغل بازی دربیاره و نمره بچمو کم بده

اما الان داره پارتی بازی میکنه 

بچه من همه چیش خوبه بعد میگه میزنم قابل قبول

مجبورم براش یه سکه پارسیان بخرم ببرم که حق بچه منم درست بده

ترم اول هم هرکی بیشتر خرج کرده بود ممتاز شد😬

روز معلم که کادوشو دادم گفت پسرت درسش عالیِ

حالا انگار از کادو خوشش نیومده اینجوری میگه

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
2706