2737
2734
عنوان

تا حالا شده اشک شوهرتون را در بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 538 بازدید | 31 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کاش حداقل گریه میوفتاد تا بهمم یه احساساتی داره 

تا منو به گوه خوردن و گریه نندازه ول نمیکنه 

خودش بمیرم گریه نمیکنه انقدر قده

فقط 45 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼

پارتنر حساب نمیشه؟ 😂 

بخاطرم بارهاااا

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2740

می دونی مشکل ما خانوما چیه 

همه چیمون آرمانی و رویاییه 

زندگی واقعی رو یادمون ندادن 

از شوهر یه انسان عادی با تمام محدودیت هایی که داره انتظار رویاهامون رو داریم هی دم به دیقه با نیش زبون زجرشون میدیم 

شوهر خوشتیپ و پولدار می خوایم به هزار و یک علت با مردی با فاصله از رویاها و فیلم ها و رمان ها ازدواج می کنیم 

بعد فک می کنیم ما خیلی سرتر بودیم حیف شدیم شروع می کنیم به رفتارهای بچگانه و دور از انسانیت 

همین اینستا طرف از مشکلش تو زندگی تاپیک می زنه اکثر مواقع میگه بخدا من خیلی سرتر از شوهرمه چه خوشگلی چه تحصیلی چه خانوادگی 

یکی نیست بگه تو که انقد توهم خودچس پنداری داری غلط کردی با اون بیچاره ازدواج کردی که بعدا سرشو مثل هند جگر خوار بخوری 

ببخشید عزیزم تند گفتم منظورم خداشاهده شما نبودی دارم از معضل بسیار فراگیر در جامعه میگم

خدایا بخاطر داشتن دوتا وروجک شیرین ازت ممنونم 

نامزد من اصلا احساسی نیس ولی گریه میکنه وقتی بحث میکنیم یا گیر میدم 

گفتی گنه کنی به دوزخ برمت  این را به کسی گو که تو را نشناسد ☔️لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ✨🤍اگه دوست داشتین  این ذکر رو برام بخونید لایک کنید منم براتون میخونم

هم همسر سابقم هم پدرم و هم پارتنر الانم آدمهای لطیفی بودن و من گریه و اشکشون رو یادمه. مخصوصا پارتنرم که ازش ناراحت بشم چشماش پر اشک میشه زود. خودش میگه که I'm a delicate flower :))

هرچند واقعا غیرمردونه نیست خصایصش ولی احساساتش رو سرکوب نمیکنه و مثل معمول مردای ایرانی خیلی خجالت نمی‌کشه ازینکه گریه کنه.

"آخ چه میشد که بال‌هایی داشتم تا از زمین بلند میشدم و در پی خورشید درون فروغی جاودانه جست میزدم"      فاوست-گوته
من فکر میکردم مردا کلا بی احساس و سنگدلن چه خوب که احساس دارن،🥲

نه بنده خداها سنگ نیستن منتها بروز عواطف این‌طوری براشون سخته من پدرمم دیدم بارها ک مثل یکیمون مریض شده یواشکی اشکاشو پاک میکنه مردا متاسفانه عادت کردن به جمله مرد ک گریه نمیکنه 

در تاپیک های پزشکی سوالات مشاوره‌ای میتونید منو تگ کنید 📌   موفق باشید 💚
2706