2733
2734
عنوان

میخوام چایی مادرشوهرمو دلپیچه آور کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1257 بازدید | 82 پست
من بی نهایت با خانواده ی شوهرم مهربون بودم. مثل خانواده ی خودم باهاشون رفتار میکردم. اما اونا از من ...

عزیزم خیلی سخته ولی انشاا... به زودی پشیمون میشن از رفتارشون. واقعا که خیلی دل دارن. چرا تو رو نمیخان؟ ببخشیدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها منم تازه عروسم من همیشه دوس دارم تو خونه خودم راحت باشم الان پدر شوهرم یک ماهه اومده خونمون ب ...

چخبر مگه کاروان سراست اه بدم میاد از این جور خانوادها 

کوردم 
2742
خونشون شهرستان از اونجا میان تهران پدرش برای دکتر میاد اون یکی هم برای تفریح سر سوزن هم ک کمکمون نکر ...

نمیشه محل زندگیتونو عوض کنید که به بهانه ی دکتر پا نشن بیان 

عضو گروه بنفش مانکن های زیبا. وزن شروع ۷۳،وزن هدف ۶۲. تاریخ شروع۹/۲۶ وزن فعلی۶۶😍
چخبر مگه کاروان سراست اه بدم میاد از این جور خانوادها

فقط کافیه ب شوهرم چیزی بگم شروع میکنه بد حرف زدن تو احترام خانوادمو نداری من خانوادمه باید بیان ب پسرشون سر بزنن متاسفانه حالیش نیست

ن نمیشه چون تازه رهن کردیم تا خونه بخریم 😭

برو چند چند روز خونه ی مادرت

خودتو بزن به مریضی آخه یه ماه زیاده 

عضو گروه بنفش مانکن های زیبا. وزن شروع ۷۳،وزن هدف ۶۲. تاریخ شروع۹/۲۶ وزن فعلی۶۶😍
2740

[QUOTE=212750711]عزیزم خیلی سخته ولی انشاا... به زودی پشیمون میشن از رفتارشون. واقعا که خیلی دل دارن. چرا تو رو نمیخا معتقدن پسر خوبشونو  رو من‌ مخشو زدم. چون  دوست بودیم. و هم زبونشون نیستم. اون یکی عروساشون همشهریاشون هستن. مثل پروانه دور و برشون هستن. اینستاشون رو دارم. خودشون نمیدونن. همیشه با همن.  اما بچه های من نه عمو دارن نه عمه. اصلا هم ندیدمشون. من چندین بار بچه ها کوچکتر بودن  رفتن خونشون اما تحویلم نگرفتن. و مدام بهم تیکه انداختن. الان دیگه شوهرم نمیذاره  برم. اونا بچه های منم دوس ندارن. برای اون یکی نوه هاشون حتی تولد هم میگیرن. اووووووف دردم زیاده😔😔😔😔

فقط کافیه ب شوهرم چیزی بگم شروع میکنه بد حرف زدن تو احترام خانوادمو نداری من خانوادمه باید بیان ب پس ...

وای خدا خوبه که اگه اومدن کمک خرجی باشن چیزی بخرم تو‌کار خونه کمکت کنه ولی اگه بخورن و‌بخوان خدا بهت صبر بده 

کوردم 
[QUOTE=212750711]عزیزم خیلی سخته ولی انشاا... به زودی پشیمون میشن از رفتارشون. واقعا که خیلی دل دارن ...

خوش به حالت کاش با ماهام قطع رابطه کنن بخدا انقدر عذابم دادن میخوام صد سال سیاه نبینمشون 

کوردم 
[QUOTE=212750711]عزیزم خیلی سخته ولی انشاا... به زودی پشیمون میشن از رفتارشون. واقعا که خیلی دل دارن ...

عزیزم دلم قطعا خدا با تویه و یک روز میفهمن که خیلی دیره. ولی من جای همسرت باشم کلا از زندگیم حذفشون میکنم. باورم نمیشه همچین آدمای بی مهری وجود داشته باشن بخدا

خوش به حالت کاش با ماهام قطع رابطه کنن بخدا انقدر عذابم دادن میخوام صد سال سیاه نبینمشون 

فکر میکنی. قطع رابطه خيلي بده. اینکه با بقيه خوب باشن و بی جهت از تو و بچه هات خوششون نیاد خیلی بده. یه دلشکستگی بزرگه. مخصوصا وقتی تو جمع خواهرزاده هام میگن مثلا رفتیم خونه ی عمومون یا عممون و بچه های تو حتی ندونن عمه و عمو چیه. یا میشنوی مادرشوهر خواهرت اومده به پسرش و نوه هاش سر زده اما ....

2706