2733
2739
عنوان

میخوام چایی مادرشوهرمو دلپیچه آور کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1257 بازدید | 82 پست
عزیزم دلم قطعا خدا با تویه و یک روز میفهمن که خیلی دیره. ولی من جای همسرت باشم کلا از زندگیم حذفشون ...

همسرم حتی اسمشونو نمیاره. چون میگه اگر شمارو دوس ندارن برای منم ارزش ندارن. حتی بارها بارها تشویقش کردم برو و یا زنگ بزن میگه اصلا

فکر میکنی. قطع رابطه خيلي بده. اینکه با بقيه خوب باشن و بی جهت از تو و بچه هات خوششون نیاد خیلی بده. ...

خوب نمیدونم  نمیخوام درکت کنم خدایا کاش مث این خانوم مادریشوهرم باهمون قطع رابطه کنه خدایا چقدر عذابم دادن چقد‌ درد‌چقد حرف چقد ناراحتی ایخدا کمکم کن منم یکم از خانواده شوهرم دورباشم و سه نفری راحت زندگی کنیم 

کوردم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسرم حتی اسمشونو نمیاره. چون میگه اگر شمارو دوس ندارن برای منم ارزش ندارن. حتی بارها بارها تشویقش ک ...

ولش کن بابا اونا اگه پسرشون براشون اهمیت داشت به خاطر دلش حداقل شماها رو تحمل میکردن 

2728
ولش کن بابا اونا اگه پسرشون براشون اهمیت داشت به خاطر دلش حداقل شماها رو تحمل میکردن 

من چون فامیلشون نیستم و همشهریشون نیستم‌ تحملم سختشونه. وگرنه از لحاظ تحصیلات و کار و سطح خانوادگی از اون یکی عروساشون بالاترم

من چون فامیلشون نیستم و همشهریشون نیستم‌ تحملم سختشونه. وگرنه از لحاظ تحصیلات و کار و سطح خانو ...

فدای یه تار موی خودت و بچه هات. لیاقتت و ندارن. همینکه پسرشون طرف تویه ازشون. جلوتری عزیزم

2738