2733
2734
عنوان

میخوام چایی مادرشوهرمو دلپیچه آور کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1257 بازدید | 82 پست

من بی نهایت با خانواده ی شوهرم مهربون بودم. مثل خانواده ی خودم باهاشون رفتار میکردم. اما اونا از من بدشون میاد به شدت چون معتقدن پسر خوبشونو ازشون گرفتم. باهام قطع رابطه کردن . با اون یکی عروساشون مهربونن. دلم شکسته از دستشون. من ازدواج نکردم که از طرف خانواده ی همسرم طرد و تحقیر بشم. خانواده ی خودم نزدیکم زندگی میکنن تنها نیستم.  خیلی هم مهربونن باهام. اما خجالت میکشم سر هیچ و پوچ از پسرشون و عروسشون و نوه هاشون گذاشتن. اصلا بچه‌ های منو ندیدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بچه ها منم تازه عروسم من همیشه دوس دارم تو خونه خودم راحت باشم الان پدر شوهرم یک ماهه اومده خونمون ب ...

چرا میان مگه خودشون خونه ندارن؟

عضو گروه بنفش مانکن های زیبا. وزن شروع ۷۳،وزن هدف ۶۲. تاریخ شروع۹/۲۶ وزن فعلی۶۶😍
سیاه توسه بخر از عطاری یدونه ببنداز چوییش .ببین چی میکنه براش🤣

سیاه توسه؟ 🤔 چی هست؟ 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

من خودم باشم که قشنگ متوجه میشم هم از طعمش هم از بدحالی بعدش... یه کم سیاست داشته باش . یهو شروع کن به محبت کردن بهش میدونم نفرت انگیزه ولی فک کن داری فیلم بازی میکنی .. شوهرت وقتی ببینه با مادرش مهربونی قلبی عاشقت میشه و اون مادرم وقتی محبت ببینه دیگه روش نمیشه بدی کنه ... شاید اولش با نفرت محبت کنی ولی کم کم همه چیز عوض میشه البته منظورم از محبت احترام نیس منظورم محبته همون طور که ادم به مادر خودش محبت میکنه

اسی هم درد هستیم ولی کاریش نداشته باش چوب خدا صدا نداره یه روزی خدا جوابمونو میده صبر داشته باش من مادرشوهرمو دادم دست خدا عذابش بده  

نری کار اشتباه کنی چیز بش بده  و یک عمر پشیمون بشی هرگز ولش کن 

کوردم