2737
2739
عنوان

وای اصلا دوس ندارم سره اونا با شوهرم دعوام شه بیاید😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1716 بازدید | 106 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیشتر مواقع بچه های جاریم می‌خوان بیان خونه ی ما 

منم خودم دوتا بچه دارم 

با اون سه تا بچه جاریم 

خونه رو میکنن جهنم 

ن والا رو ندادم اصلا 

هربار ک میگن 

میگم می‌خوایم بخوابیم عزیزم فدات شم 

الکی قربون صدقه میرم که نگن بچه رو دعوا کرده 

یا میگم داریم ناهار میخوریم 

یا می‌خوایم بریم حموم 

همه اینا رو تهش یه گلم عزیزم قشنگم میچسبونم 

از شرشون راحت میشم 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2731
الان وقتی بیاد خونه فقط میتونم بگم فلانی اومد بالا منم از خاب پاشده بودم منگ بودم دراز کشیدم همش حرف ...

نه نه اینطوری خوب نیس بگی 

بگو حتی اگه بچه و اسباب بازی هم داشتیم من نمیتونم مسئولیت قبول کنم که مبادا اتفاقی بیوفته دیگه ولم نمیکنن  

با ارامش و منطقی همینارو بهش بگی خودشم‌میفهمه حق با توئه...به خود جاریتم بگو تنهایی نذار بیاد من مسئولیت قبول نمیکنم

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الان وقتی بیاد خونه فقط میتونم بگم فلانی اومد بالا منم از خاب پاشده بودم منگ بودم دراز کشیدم همش حرف ...

اصلا توضیح نده چی شد، اگه خودش گفت بگو نمیتونم مسئولیت بچه یکی دیگرو قبول کنم همین

مهربان بسیار دیدم...هیچکس مادر نبود...               پسرم عاشقتم، عاشقی و دوست داشتن و با وجود تو یاد گرفتم...❤                                                        مرا از دور تماشا کن.... من از نزدیک غمگینم...              
بیشتر مواقع بچه های جاریم می‌خوان بیان خونه ی ما  منم خودم دوتا بچه دارم  با اون سه تا ب ...

مگ این بچه ول میکنه بگم میخایم بخابیم میخاد بگه منم میام بخابم بگم ناهار میخوریم ک با کله میااااد

حیف من روم نمیشه😔

رو نمیخواد 

یه بار ک اومد دم در 

با صدای بلند جوری که جاریت بشنوه 

بگو 

عزیز دلم فدات شم برو خونتون زن عمو میخواد بره حموم 

یه چندبارم در رو باز نکن 

بعدا بگو تو اتاق خواب بودی نفهمیدی 

یا صدای تلویزیون زیاد بود 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2740
کتکمم زده سرش

یا خدااااا 

پس تقصیر خودته که تا حالا کوتاه اومدی و هیچی‌نگفتی 

به هیچکس هیچی نمیشه هااا فقط خودت عذاب میکشی🤦‍♀️

توروخدا یکم درست رفتار کن تا بقیه به خودشون اجازه ندن انقدر راحت زور بگن بهت

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شما نمیخواد بحث روباز کنی اصلاااا شما چیزی نگو اگه‌خودش پرسید اینا رو بگو فقط به جاریت بگو گلم بچه تو نفرس میترسم چیزیش بشه تو فامیلمون همچین ماجرایی بوده ی ماجرای من دراوردی بگو براش

تو جمع هم بگو وای من خیلی میترسم بچه یکی پیشم باشه نمیتونم مسئولیت بچه یکی روقبول کنم وقتی فلانی میاد خونمون همشششش استرس دارم سرش ب جایی نخوره اب جوش نریزه رو دستش با پریز برق بازی نکنه

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
من سره اونا قهرکردم ی هفته نیومدم خونم😔😔

باید اساسی مشکلتو حل کنی 

چرا به شوهرت‌نمیگی یا باید خونمونو عوض کنیم یا من نمیتونم با این اوضاع زندگی‌کنم؟

راه دیگه ای نداری به نظرم‌ چون دختر معصومی هستی اگه یکم زبون دار و پررو بودی راحت مشکلتو حل‌میکردی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مگ این بچه ول میکنه بگم میخایم بخابیم میخاد بگه منم میام بخابم بگم ناهار میخوریم ک با کله میااااد

عزیزم درو باز نکن 

بعدا اگر گفتن چرا باز نکردی 

بگو کی؟ عه متوجه نشدم 

حموم بودم 

خواب بودم 

تلویزیون زیاد بود 

داشتم با موبایل حرف میزدم 

و......

دیگه اون که کلید نداره بیاد داخل نهایت یه کم صبر می‌کنه بعد می‌ره 

ببین دوبار اینکارو بکنی بچههههه خودش خسته میشه 

چ مادر پدر بیشعوری داره 

باید اساسی مشکلتو حل کنی  چرا به شوهرت‌نمیگی یا باید خونمونو عوض کنیم یا من نمیتونم با این اوض ...

خونه برا پدرشوهرمه شوهرمم هیچی پول نداره کجا بریم با این وضع😭

2706