2737
2734

جاریم میدونه همش سره بچش خونمون دعوا داریم هی بچشو میفرسه خونمون بعد من ۷ماهه عروسی کردم ن بچه دارم ن اساب بازی بچش میاد خونمونم فقط حرف میزنه الان خاب زودم فرستاد خونمون بچش اومدع میگ اومدم بازی کنم برم بعد منم اومدم تو اتاق خابیدم اونم رف خونشون بعد از بچه پروهاس ک میره گریه میکنه زن عمو محلم‌نداد مجبور شدم زنگ بزنم مامانش ک چرا رفت گف هیچی حوصله نداره دم دمیه و فلان برادرشوهرمو جاریم از این فتنه هان الان شوهرمو پرکنن بفرستن بجونم😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بگو سرم درد میکنه 

ب جاریت هم بگو میترسم خدای ناکرده اتفاقی واسه بچه بیفته وقتی تودت میای بچه هم بیاد قدمتون روی چشم وگرنه لطفاااا تنها نفرستش

دیدی که سخت نیست تنها بدون من!!!دیدی که صبح میشود فردا بدون من !!!!       این نبض زندگی بی وقفه میزند!!!فرقی نمیکند بامن بدون من💕💕دیروز گرچه سخت...امروز هم گذشت....طوری نمیشود فردا بدون من💕💕💕💕       همیشه میگم مگه آخرش مرگ نیست پس میگذرم❤ به خودم ودنیا سخت نمیگیرم💖💖 توتاپیکایی که مادرا بهم احتیاج دارن سعی میکنم باتوجه به اطلاعاتم کمک کنم😇خوشحال میشم بتونم ی مادر روازنگرانی دربیارم❤❤❤بجای تاپیک خیانت وخانواده شوهرو...
2740

رفت امد چه بزرگترها چه بچه ها نظم و قانون داره 

از اول باید کم محلی میکردید هر دفعه نیاد 

بچه هم مسئولیت داره هم دردسر 

در ضمن کارت اشتباه بوذ زنگ زدی خطایی نکردی 

اصلا بروی خودت نیار با همین فرمون جلو برو قرار نیست بجه داری بقیه رو بکنی

الهی فدات بشم 

چقد عجوزس😭

بیخیال دلبری کن واس شوهرت بعد باهاش صحبت کن😘بخاطر اونا الکی ناراحت نکن خودتو بابا تازه عروسی😉😘😍

باهم دردهامونو ب خواب میسپاریم:)🕊🌈
چرا باید انقد از شوهرت بترسی😑

والا ن ع کتک میترسم ن چیزی تا حرفی پیش میاد انقد صداشو میبره بالا تو کل ساختمون ابروم رفته بعد زنگ‌میزنه ب کل خونوادش میگ اونام منو تک‌میکنن 😔