2733
2734

سلام خانما

میشه کمکم کنین

من pco هستم روز ده سیکلم رفتم سونو دکتر گفت فولیکول نداری این ماه منم با خیال راحت بدون جوگیری چندبار رابطه داشتم امروز روز هفدهم سیکلم باز ظهر رابطه بدون جلوگیری داشتم الان زیر دلم مثل پریودی درد میکنه سمت تخمدان چپم و پهلوی چپم درد میکنه خیلی ترسیدم نکنه تخمک گذاری باشه آخه نمیخواستم باردار بشم این ماه

رابطه رو بخاطر حرف دکتر و البته کیت تخمک گذاری گذاشتم منفی بود انجام دادم با خیال راحت

آخه ماه دیگه میخوام برم آی یو آی دکتر گفت بدون جلوگیری انجام بده از الان که بدنت عادت کنه پس این درد روز ۱۷ سیکل مخصوصا سمت چپ چیه اگر تخمک گذاری نیست 🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

امکانش هست چون سونو که صد درصد نیست و شاید فرداش فولیکولت بالغ شده

تمام مرده شویان راضی به مردن مردم هستند!!!😔 زندگی یک اثر هنریست نه، یک مسئله ریاضی بهش فکر نکن ازش لذت ببر🤩🤩یاد سهراب بخیر..!     آن سپهری که تا لحظه خاموشی گفت    تومرا یاد کنی یا نکنی.      باورت گر بشود گر نشود.   حرفی نیست.   اما نفسم میگیرد در هوایی که نفس های تو نیست
من ماه قبل فولی هام همش ۷ بود ،این ماه باردارشدم😁

خدا برات حفظش کنه ان شاالله ب سلامتی بغل بگیریش

برا منم دعا میکنی؟

ده روز مونده ب پری درد و علائم پری دارم

امکانش هست باردار باشم؟

یا از الان خودمو برا پری آماده کنم؟

خدا برات حفظش کنه ان شاالله ب سلامتی بغل بگیریش برا منم دعا میکنی؟ ده روز مونده ب پری درد و علائم ...

فدابشم،من کلا سابقه ندارم ک پریودم یک روزم ازش بگذره،ایشالا ب زودی نوبت شماست

من ماه قبل فولی هام همش ۷ بود ،این ماه باردارشدم😁

تنبلی هستی شماهم ؟ یعنی ممکنه آدم یه ماه فولی بالغ نداشته باشه بقیه ماه ها داشته باشه ؟ من فکر کردم دیگه هیچ ماهی فولی ندارم خیلی ناراحت شدم دکتر گفت این ماه فولی نداری آخه من تنبلی خفیفم ذخیره تخمدانم ۶

2706