2733
2739

بچه ها قول داده بودم الوعده وفا امیدوارم براتون مفید باشه 

قطعا ارزش صبر کردنش رو داشت ولی امیدوارم همه متوجه بزرگی و سنگینی موضوع تاپیک بشن

تویی که اتفاقی اومدی کلمه به کلمه رو بخون شاید این نظر خدا به تو باشه

بسم الله الرحمن الرحیم
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
سلام بچه ها
قول داده بودم تگتون کنم توی این تاپیک حاجت روایی البته اگر موفق نشم توی تاپیکاتون صدا میزنم یا ریپلای میکنم روی اسمتون
امیدوارم کسی رو از قلم نندازم چون دوست دارم همه با این معجزه ی زندگی من و خیلی از بچه های نینی سایت و خارج از نینی سایت آشنا بشن
اول از همه میخواستم داستان زندگی خودمو تعریف کنم و مشکلات بی نهایت و اذیتایی که شدم ولی گفتم شاید کسی نخواد بدونه یا اگرم بخواد با این داستانا حوصلش سر بره و از تاپیک خارج بشه برای همین اول نذر و ختم رو میگم بعد معجزه هایی که رقم زده برای من و بقیه
نذری که انقدر روش تاکید داشتم و اسم معجزه روش گذاشتم (اسمی بالاتر سراغ نداشتم وگرنه فرامعجزه است) :
نذر ۱۲۴۰۰۰ صلوات بدون تعیین مدت پایان و بدون تعیین روز یا شب یا ایام خاص و بدون حالت توجه و رو به قبله
داستان ها و حاجت هایی رو که ازین نذر و ختم گرفتم بخداوندی خدا اگر تعریف کنم و خبر برسه که کافر مسلمان شده بخاطرش تعجب نمیکنم (بشرطی که چشم یینا و گوش شنوا داشته باشه)و از ته دل میگم تعجب نداره برام پس داستان های حاجت روایی و تجربه هامو از این ختم حتما بخونید اونا رو صفحات بعدی یا یه تاپیک دیگه مینویسم
فقط برای جلب نظر و همراه شدنتون عزیزان یکی از حاجتامو بگم :
من یکی از حوائجم در این نذر راه افتادن کسب و کار شخصی بود که تا چند ماه پیشش دنبال ۲۰ تومن پول اضافه روی رهن خونه بود
یکی از حاجتامو نوشتم رفع نیاز مالی و ثروت برای فلانی اینم بگم که کارگر ساده ی جایی بود و دیسک کمر هم داشت سال ها اما کارگر مونده بود
چند هزار تا صلوات اول(زیر ۱۰۰۰۰) صاحب کارش در کمال ناباوری اونم صاحبکاری که از نظر اخلاق و رفتار امکان این اتفاق رو نداشت بهیچ وجه
خلاصه صاحب کارش بعد از شروع نذر کاسبیشو به اون اجاره میده و پول پیش و ضمانت و هیچی نمیخواد ایشون الان چند ماهه درآمدش بالای ماهی ۴۰_۵۰ میلیونه(۲۰ میل اجاره کرده و بیش از ۶۰ میل درآمدشه) که میدونم چیزی نیست اما برای شخصی که از نداری داشت کافر میشد خیلیهههه
برای بقیه داستان ها متن آماده ای ندارم اما شبیه این فراوون دارم تو زندگی خودمو دیگران
نحوه برداشتن ختم و اینکه چی بگید بخدا و چطور ازش بخواهید حتی کمک کنم چی ازش بخواهید و تا چند تعداد و چندتا خواسته رو میتونید بخواهید با هر ختم، همه رو از صفحه ۲۰ به بعد میگم
نه عقده ایم نه در این مورد متکبر و مغرور نه هدفم اذیته اما منم اهذافی دارم برای اینکار که باید تیک بزنم یکیش اینکه بازدید کننده یا شرکت کننده زیاد بشه
میدونم خیلیاتون این نذر و ختم رو هم شنیدید و هم ممکنه ازش حاجت گرفته باشید و هم ممکنه بارها این ختم رو برداشته باشید و حتی ممکنه ازش نتیجه نگرفته باشید

ادامه 👇🏻

تاپیک دومم معجزه حاجت روایی خودمه خواهرانه میگم بخونید همه شو اگر گره کوری دارید که هیچ جوری باز نشده ان شاءالله با ۱۲۴۰۰۰ صلوات باز میشه 

من این تاپیک رو زدم که بگم با رعایت چند موضوع امکان ردخور این نذر دقیقا صفر یا منفی هست

یعنی امکان نداره این ختم و نذر حاجت شما رو نده و اینو با اطمینان قلبی و قطعی میگم مگر خدا برای شما برنامه خاصی در حد تغییر کلی زندگی و سبک زندگی و خط مشی داشته باشه اما اگر خدا بخواهد و دنبال بهانه ای برای دادن حاجت شما باشد این نذر حاجت شما رو برآورده میکند اما دوست من اگر خدا نخواهد هیچ اتفاقی نمیوفتد یک سال و ده سال که هیچ ۱۰۰ سال هم نمیشود  پس اول با خدا به توافق برس چون همه چی دست اوست و ببین درس زندگیتو که باید در این مرحله پاس کنی و نکردی چیه یا گناهی که جلوی حاجت و آرزوتو گرفته چی هست یا حق الناس و هرچی ...

تاپیک دومم معجزه حاجت روایی خودمه خواهرانه میگم بخونید همه شو اگر گره کوری دارید که هیچ جوری باز نشده ان شاءالله با ۱۲۴۰۰۰ صلوات باز میشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

و این رو امروز متوجه بشی خیلی بهتر از فرداست چون ما گیر کار دنیامون دقیقا همون گیرهاییست که جلوی رشد ما رو گرفته اولویت خدا در زندگی کسانی که دوستشون داره (مثل مسلمانان و شیعیان و مومنین) اول آرزوی بنده و خواست دلش نیست اولویت و ترجیح خدا اول رشد معنوی و تکامل انسانی و پرواز انسان هست تا وقتی در این نسیر حداقل چند قدم ساده برنداریم خدا در صدد براوردن حاجت قلبی یا آرزوی دیرینه یا خواست دل و هوس و هوای ما نیست (البته این نظر منه فقط) اما اگر با خواست خدا که همون رشد و تکامل و انجام واجبات هست همراه بشیم (فقط کافیه یکم همراه بشیم و قدمی کوچک برداریم) در اون زمان است که خدا درکنار اولویت و خواستش که رساندن بنده اش به معراج معنویت و پرواز معنوی هست در کنارش بعنوان پاداش یا از روی فضل و رحمت و بخشش و کرم ، مدام و مدااااااام به شما آرزو هاتون رو عطا میکنه که او وهاب و بسیار عطا کننده ست بی نهاااااااایت عطا

2738

خداروشکر که حاجت گرفتی من بزرگترین حاجتم فعلا بچه دار شدنه 

ممنونم بابت تاپیکت ولی کاش زودتر ادامه شو بزاری

توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما           اگر خالص شوی بااو صدایت میکند حتما..

بچه ها بخونید من خواهرانه و از ته دل بدون منت میگم خیلی زحمت کشیدم برای این متن

اصلا اینطور بگم راضی نیستم از نظر معنوی کسی نخونده حرفای منو ازین ختم کمک بگیره

اینم دلسوزانه میگم چون میرید انجام میدید نتیجه نمیگیرید میشه حق الناس برای من و شکست و ناامیدی اعتقادی برای شما 

بچه هایی که نظر دادن حتما تندخوانی بلدن 

لطفا بخونید 

ممنون که وقت گذاشتی 

خدا خیرت بده 

خیلی خوب بود عزیزم درسته شنیده بودم ولی بهم چسبید 

شاید همت کنم و ختم و بردارم 

التماس دعا از همگی

دوستت دارم امام زمان(عج)عاشقتم امام حسین(ع)ازبین تمام نداشته هام خوشحالم برای داشتنت اربابم♥️♥️♥️ 
بچه ها بخونید من خواهرانه و از ته دل بدون منت میگم خیلی زحمت کشیدم برای این متن اصلا اینطور بگم راض ...

لطفا بیشتر بگو برامون عزیزم 

از معجزه هایی که اتفاق افتاده 

من خیلی دلم میخواد ای ختم رو انجام بدم 

برای بهتر شدن اوضاع مالیمون

2706