2752
2734
عنوان

ترشحات سفید ابکی قبل موعد

66 بازدید | 9 پست

خانما من هرچقدر ب موعدم نزدیک تر شدم ترشحاتم بیشتر شد.تا جایی ک دو روز و یک روز قبل موعد خیلی ترشح سفید ابکی داشتم(ببخشید ک واضح میگم دنیال تجربیاتتونم)دیشب ک میشه دو شب قبل موعد رفتم سرویس گلاب  ب روتون ترشح سفید ابکی رقیق خیلی  بعد پاک کردم خودمو همون موقع داخل ادرارم لکه ها ی خون ولی نوار گذاشم بعدش دیدم قرمز تیره یعنی حالت خون ابه قهوه ای هست.از دیشب هیچی .باز الان یکم لک.بنظرتون چقدر امکان داره باردار باشم.زیر دلم حالت تی کشیدن داره .مثل درد پزیودی درد پخش شده تو کل رحم و رون پاها و اینا نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
کی اقدام کردی ؟ماهها قبل هم همینجوری بودی

این ماه ماه دوم اقدامم هست .من همیشه پری ها منظمه و تنها ترشحاتم تو تخمک گذاری هست بلافاصله بعد از خوب شدن پری.اما ماه قبل ک اولین ماه اقدامم بود تنها ماهی بود ک دو روز جلو انداختم و پری شدم. اما قبلش اصلا این ترشحات با این حجم رو ناشتم.اما الان این ماه دارم

این ماه ماه دوم اقدامم هست .من همیشه پری ها منظمه و تنها ترشحاتم تو تخمک گذاری هست بلافاصله بعد از خ ...

انشاالله که باردای من ماه قبلی خیلی ترشح داشتم ولی پریود شدم این ماهی خیلی ندارم