2737
2734
عنوان

بالاخره یه روز ول میکنم و میرم حتی شده به قیمت ندیدن دخترم تا آخر عمر

| مشاهده متن کامل بحث + 16418 بازدید | 339 پست
نزن این حرفو دخترت گناه داره😔😔😔

دخترم بزرگ شه به من حق میده... مطمعنم درد منو میفهمه

«اگه هدفت رسیدن به چیزی باشه که با ذاتت در تضاده، همیشه شکست می‌خوری. هدفت باید این باشه که خودت باشی، که مثل خودت رفتار کنی و به‌نظر برسی و فکر کنی، که حقیقی‌ترین نسخهٔ خودت باشی. از خودت بودن استقبال کنی. تشویقش کنی. دوستش داشته باشی. برای رسیدن بهش سخت تلاش کنی. وقتی هم کسی مسخره‌ش می‌کنه یا بهش دهن‌کجی می‌کنه، محل نذاری. شایعات بیشترشون درواقع حسادتن و فقط ظاهرشون رو تغییر داده‌ن. سرت رو بنداز پایین. استقامتت رو حفظ کن. ادامه بده...»بریده ای از کتاب کتابخانه نیمه شب اثر مت هیگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشالا که امضات برای ایشون نیست

برای خودش بود... اما دیگه تموم شد.

«اگه هدفت رسیدن به چیزی باشه که با ذاتت در تضاده، همیشه شکست می‌خوری. هدفت باید این باشه که خودت باشی، که مثل خودت رفتار کنی و به‌نظر برسی و فکر کنی، که حقیقی‌ترین نسخهٔ خودت باشی. از خودت بودن استقبال کنی. تشویقش کنی. دوستش داشته باشی. برای رسیدن بهش سخت تلاش کنی. وقتی هم کسی مسخره‌ش می‌کنه یا بهش دهن‌کجی می‌کنه، محل نذاری. شایعات بیشترشون درواقع حسادتن و فقط ظاهرشون رو تغییر داده‌ن. سرت رو بنداز پایین. استقامتت رو حفظ کن. ادامه بده...»بریده ای از کتاب کتابخانه نیمه شب اثر مت هیگ
2731
پس چرا مادر شدی ها؟؟؟؟؟ جای مامان من بودی چیکار میکردی؟؟ ۳۲ سالش بود ۶ تا بچه رو با چنگ و دندون تن ...

منم با خودم گفتم اگه واقعا دیگه نشد تحمل کنم با بچه هام فرار میکنم نمیتونم بدون اونا نفس بکشم

فقط از خدا میخوام ستاره های بختتون رو باهم اشتی بده

یادمه یه چند ماه پیش یه نفر یکارایی کرده بود بین من و همسرم شکراب شده بود یه شب که داشتم تو بام نماز میخوندم وقتی به اسمون نگا کردم دوتا ستاره با فاصله از هم بودن گفتم خدایا چی میشه ستاره هامونو اشتی بدی، خدای بالاسرم شاهده، از اون روز یبار هم دعوا نکردیم، اون کسیم که بانی دعواهامون بود رسوا شد.

فقط میتونم بگم از خدا برای زندگیت ارامش و اسایش بخواه

ایشالا که مشکلتون حل بشه، سایتون بالا سر بچتون باشه

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
درو قفل میکنه؟اگه ن خودت برو یا زنگ بزن پدرت بیاد دنبالت

نمیتونم تو این شرایط ... اوضاع خونه بابام هم خوب نیست.

ولی بالاخره هر چی قفله میشکنم و میرم.

2738
دخترم بزرگ شه به من حق میده... مطمعنم درد منو میفهمه

دخترت باید فهمیده و با درک بزرگ بشه که بتونه بهت حق بده 

با اون پدر مادرم بالا سرش نباشه چه آینده ای میتونس براش متشور باشی؟؟؟

به نظرت آدم با درک و شعوری میشه...!!!

من فقط یه چیزی رو قاطعانه میتونم بگم آدمها درکشون تا جاییه که منافع و مواضع خودشون در خطر نبینن همین

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
چه مرگشه خب؟

مریضه... از زجر دادن من لذت می‌بره.

سلام عزیزم

چی شده فدات شم   

چرا زدی به سیم اخر

فدات شم درسته حق کاملا با توئه 

ولی این راهش نیست

فقط یه کم خسته ای همین

همه چیزو هم نزن

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

عزیزم بازم شما تونه پدری داری که یه روزی بزاری  بری

منکه خونه پدرم ندارم که برم در کل هیچ کجا رو ندارم

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  

خدایا این مرد های عوضی و نفهم رو آدم کن🤲🤲🤲🤲

وقتی خوبن خوبه

ولی وقتی سگ میشن دیگه هیچکس رو نمیشناسن

توف تو ذاتشون

من همیشه یه سوال تو ذهنمه

چرا به این دنیا اومدیم!!!!!!!

دیگه صبوری و تحمل تا چه حد

بسته دیگه

امام زمان چرا ظهور نمیکنه

نه ماه انتظارو و یک عمرنگرانی،حس آزاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن،بزرگترین ایثار یک زن است...دخترم دنیامه...
2706