2733
2739
عنوان

بالاخره یه روز ول میکنم و میرم حتی شده به قیمت ندیدن دخترم تا آخر عمر

| مشاهده متن کامل بحث + 16369 بازدید | 339 پست
پس چرا مادر شدی ها؟؟؟؟؟ جای مامان من بودی چیکار میکردی؟؟ ۳۲ سالش بود ۶ تا بچه رو با چنگ و دندون تن ...

مجبورم کرد براش بچه بیارم... حتی خدا هم میدونست ما برای هم نیستیم و لایق داشتن بچه نیستیم دو بار بچه هام سقط شد تا بار آخری اشتباهی باردار شدم. که کاش همون روز میمردم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فقط از خدا میخوام ستاره های بختتون رو باهم اشتی بده یادمه یه چند ماه پیش یه نفر یکارایی کرده بود بی ...

ممنونم عزیزم ولی باور کن به جایی رسیدم که دلم نمی‌خواد هیچی درست شه.... هیچی.

مگه خودت مهمتری از بچه ت  تو به دنیا آوردیش  پس خودت مسئول هستی

من دارن تو این زندگی میمیرم. دارم آب میشم... هیچکی دردمو نمی‌فهمه. 

مطمعنم بچم بزرگ شده بهم حق میده. حتی شاید خودش منو انتخاب کنه و با من بمونه

2740

استارتر عزیز من از مشکلات زندگیت خبر ندارم و نمیخوامم با این‌چند خطی که تعریف کردی قضاوت کنم.. من فقط یه چیز رو میدونم اونم این که یه مادر تحت هیچ شرایطی نمیتونه دل از بچه‌اش بکنه،  شاید الان به خاطر وضعیت روحیت این حرفو بزنی و خدای نکرده هم عملیش کنی.... اما مطمئن باش یه روزی، یه جایی آرزو میکنی برگردی به عقب تا فقط بتونی دوباره بغلش کنی.. عزیزم شما که فکر میکنی با رفتن چند روز خونه پدرت حالت بهتر میشه( حالا به هر دلیلی همسرت نمیذاره) خب خودت حال خودتو خوب کن... تا کی میخوای بگی افسرده ام و هر روز بدترش کنی... بلند شو یه آهنگ خوب بذار، برقص، با دخترت بازی کن، بغلش کن، یه غذای خوب بپز مادرختری بزنین بر بدن.. با هم کاردستی درست کنید، تو خونه ورزش کنین، فیلم ببینین، کیک بپز، کتاب بخون، آرایش کن و.....هر کار دیگه‌ای که فکر میکنی هم مشغولت میکنه و هم آروم.. خودت قهرمان زندگیت باش، خودت برای خودت ارزش و احترام بذار؛ چون لایق احترامی.. اول حال خودتو خوب کن بعد با دخترت عشق کن؛ بعده همه اینا سعی کن کم کم روابطتت با همسرت رو درست کنی که خودبه خود خودش درست میشه. با آرزوی بهترین‌ها. 

🌱خداروشکر که خدا هست🌱

عزیزمن وقتی میبینی اخلاق شوهرت چجوریه باید یجوری خودتو باهاش وفق بدی

من تامیکای قبلیتو خوندم خییییییلی دوستت داره شاید تو یه محیطی بزرگ شده یا تو دوست و اشنا زیاد دیده که زنی که ازادی داده شده خیانت کرده یا چی نمیدونم، اینطوری میخواد همیشه بهش وابسته باشی

وقتی میگه هرجا بری خودم میبرم چه اشکال داره باهم برید خوش بگذرونید

وقتیم که خونه ای با اشپزی و کارای هنری و... سرتو گرم کن

بخدا زندگی دو روزه، این دو روز رو زندگی کردی، کردی اگه نکردی بخدا باختی بدجورم باختی

ارامش زندگیت فقط و فقط به دست خودته

خودت شرایط رو برا خودت سخت کردی

بخدا بری تو دل اون زنایی که خودشون میرن بیرون، ارزو دارن با شوهرشون برن خرید ،گردش ولی شوهرشون حوصله قدم زدن با همسرشونو ندارن

قرار نیس که زندگی همه ما یکی باشه

دلخوشی زندگیتو پیدا کن و لذت ببر

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
دخترت باید فهمیده و با درک بزرگ بشه که بتونه بهت حق بده  با اون پدر مادرم بالا سرش نباشه چه آی ...

آخه دخترم تا کی می‌تونه یه مادر عصبی و استرسی رو تحمل کنه ... شاید اگه من و پدرش جدا شیم زندگی آروم تری کنار یه کدوممون داشته باشه

آخه دخترم تا کی می‌تونه یه مادر عصبی و استرسی رو تحمل کنه ... شاید اگه من و پدرش جدا شیم زندگی آروم ...

آفرین 

پس خودتم میدونی اینارو 

به خودت کمک کن.ذهنتو پرورش بده 

نذار چیزی مضطرب با عصبیت کنه.تو مادری مسئولیت دنیا اومدن اون بچه به فرض اینکه اصلا پدری نداره 

به خاطر بچتم که شده به خودت کمک کن.تو به دارو احتیاج نداری باور کن.خنده های بچت همین که حالشو خوب ببینی حالتو خوب نمیکنه؟؟؟فکر کن همسرت اصلا وجود نداره

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗
سلام عزیزم چی شده فدات شم     چرا زدی به سیم اخر فدات شم درسته حق کاملا با توئه&nbs ...

سلام عزیزم باور کن پستت رو دیدم اشکام بدتر روونه شد...

تو میگی چی کار کنم. خسته شدم دیگه... ببین منو به کجا رسونده حاضرم حتی از بچمم بگذرم.😭

من وقتی کرونا گرفتم شوهرمم بیمارستان بستری بود

دوتا بچه کوچک دارم اینام مجبوری بردم گذاشام خونه مامانم

فقط ۳ روز تونستم دوریشونو تحمل کنم بعدش خدا میدونه صبح تا شب تو خونه عکس و فیلماشونو میدیدم گریه میکردم

بخاطر خودت بخاطر بچت حتی بخاطر شوهرت هم که شده

یا علی بگو زندگیتو از نو بساز

تو طلاق چیزی نیس جز حسرت غم و غصه و گریه و دلتنگی و...

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم