2737
2734
عنوان

بالاخره یه روز ول میکنم و میرم حتی شده به قیمت ندیدن دخترم تا آخر عمر

| مشاهده متن کامل بحث + 16369 بازدید | 339 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پس چرا مادر شدی ها؟؟؟؟؟ جای مامان من بودی چیکار میکردی؟؟ ۳۲ سالش بود ۶ تا بچه رو با چنگ و دندون تن ...

منم با خودم گفتم اگه واقعا دیگه نشد تحمل کنم با بچه هام فرار میکنم نمیتونم بدون اونا نفس بکشم

فقط از خدا میخوام ستاره های بختتون رو باهم اشتی بده

یادمه یه چند ماه پیش یه نفر یکارایی کرده بود بین من و همسرم شکراب شده بود یه شب که داشتم تو بام نماز میخوندم وقتی به اسمون نگا کردم دوتا ستاره با فاصله از هم بودن گفتم خدایا چی میشه ستاره هامونو اشتی بدی، خدای بالاسرم شاهده، از اون روز یبار هم دعوا نکردیم، اون کسیم که بانی دعواهامون بود رسوا شد.

فقط میتونم بگم از خدا برای زندگیت ارامش و اسایش بخواه

ایشالا که مشکلتون حل بشه، سایتون بالا سر بچتون باشه

همیشه در همه حال به خدامون امیدوار باشیم
2740
دخترم بزرگ شه به من حق میده... مطمعنم درد منو میفهمه

دخترت باید فهمیده و با درک بزرگ بشه که بتونه بهت حق بده 

با اون پدر مادرم بالا سرش نباشه چه آینده ای میتونس براش متشور باشی؟؟؟

به نظرت آدم با درک و شعوری میشه...!!!

من فقط یه چیزی رو قاطعانه میتونم بگم آدمها درکشون تا جاییه که منافع و مواضع خودشون در خطر نبینن همین

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗

سلام عزیزم

چی شده فدات شم   

چرا زدی به سیم اخر

فدات شم درسته حق کاملا با توئه 

ولی این راهش نیست

فقط یه کم خسته ای همین

همه چیزو هم نزن

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

عزیزم بازم شما تونه پدری داری که یه روزی بزاری  بری

منکه خونه پدرم ندارم که برم در کل هیچ کجا رو ندارم

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  

خدایا این مرد های عوضی و نفهم رو آدم کن🤲🤲🤲🤲

وقتی خوبن خوبه

ولی وقتی سگ میشن دیگه هیچکس رو نمیشناسن

توف تو ذاتشون

من همیشه یه سوال تو ذهنمه

چرا به این دنیا اومدیم!!!!!!!

دیگه صبوری و تحمل تا چه حد

بسته دیگه

امام زمان چرا ظهور نمیکنه

نه ماه انتظارو و یک عمرنگرانی،حس آزاد دخترانه را به مهر مادری بخشیدن،بزرگترین ایثار یک زن است...دخترم دنیامه...