2737
2739
عنوان

بالاخره یه روز ول میکنم و میرم حتی شده به قیمت ندیدن دخترم تا آخر عمر

| مشاهده متن کامل بحث + 16369 بازدید | 339 پست
ممنونم عزیزم. مرسی بابت توصیه هات... انشالله بتونم⁦❤️⁩

فداتم

با کمک خدا حتما میتونی

از خودش کمک بخواه

بهش بگو میخوام از این به بعد همیشه تو بغلت باشم

فکرشو کن همیشه ی همیشه هر جا که هستی تو بغل خدا باشی

آرامشش وصف نشدنیه

دیگه استرس معنی نداره برات اون موقع

تاپیک هاتو همیشه میخونم( از وقتی پربازدید شدیا)

با حس خوبت حالم خوب میشد

با غمهات غصه میخوردم

نذار بچه هایی اینجا که دوست دارن باحال بد تو حالشون بد شه  

فداتم با کمک خدا حتما میتونی از خودش کمک بخواه بهش بگو میخوام از این به بعد همیشه تو بغلت باشم ف ...

فدات شم ... ممنون که اینقدر به فکرمی و هوای دلمو داری.⁦❤️⁩

ببخشید اگه گاهی با غصه ها و درد و دل هام شما رو هم میرنجونم... من اصلا عادت ندارم کسی رو ناراحت کنم یا درگیر غصه های خودم کنم.

برای همین همیشه یه آدم مغرور و درونگرا به نظر میام. 

البته تو دنیای واقعی... اینجا راحت تر دلمو خالی میکنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فدات شم ... ممنون که اینقدر به فکرمی و هوای دلمو داری.⁦❤️⁩ ببخشید اگه گاهی با غصه ها و درد و دل هام ...

قربون اون دلت برم من

منظورم این نبود که از حال بدت اینجا نگو

اتفاقا آدم با بقیه دردودل میکنه آروم میشه

خوبه حرف زدن

حرفاتو حتما بهو

من منظورم این بود که بخاطر همه ی کسایی که دوست دارن و دوست داریم خودتم خودتو کمک کن که حالت خوب باشه

فدات شم ... ممنون که اینقدر به فکرمی و هوای دلمو داری.⁦❤️⁩ ببخشید اگه گاهی با غصه ها و درد و دل هام ...

عزیزم یه سر به تاپیک آخرم بزنید خیلی به دردت میخوره الآن......

فدات....

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
2728
قربون اون دلت برم من منظورم این نبود که از حال بدت اینجا نگو اتفاقا آدم با بقیه دردودل میکنه آروم ...

فدای دل مهربونت...

چشم... می‌خوام بازم بشم همون زن قدرتمندی که به نظر همه میام.

این مدت حرفای شما و بقیه دوستان خیلی بهم انگیزه داد. خیلی حالمو بهتر کرده. من حال خوبمو مدیون آرامشی ام که از شما میگیرم. خدا برای من و همه حفظتون کنه.⁦❤️⁩🥰

2740
ممنون عزیزم...امروز خیلی برای برگشتن روحیه ام به خودم کمک کردم با حرفاتون انگیزه منم بیشتر شد با این ...

خب این نشونه  خوبی که چیزی نمیگه جدیدا ، به خودت اهمیت بده خودتو دوست داشته باش 

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی)