2733
2734
عنوان

داستان زندگی من و‌مادرم....🥀

| مشاهده متن کامل بحث + 434772 بازدید | 1636 پست
یه مدت تو همون دوره مادرشوهرم کمردرد گرفته بود.براشون غذا درست میکردم.خونه رو‌جمع میکردم و برمیگشتم ...

وارد ۳۶ هفته شده بودم.سارا خیلی بهم وابسته بود.چون طاهر هم بیشتر سر کار بود،وابستگیش به من بیشتر بود
شب که طاهر اومد خونه،بهم گفت برای یه کاری دو روز باید بره قم
همون شب وسایلش رو جمع کردیم
صبح سارا خواب بود،از زیر قرآن ردش کردم و رفت
روزی که قرار بود برگردن،دوستش پشت ماشین نشسته بود و تصادف کردن
البته تصادف سنگینی نبود،ولی وقتی من خبر تصادف رو شنیدم داغون شدم

اون موقع یاد تصادفی که سجاد کرد افتادم و خیلی خیلی حالم بد شد

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه عجب یکی گفت مادرشوهرش خوبه تو این سایت😂😂😂

ماه بود

مثل مامانم بود🖤

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
2731
وارد ۳۶ هفته شده بودم.سارا خیلی بهم وابسته بود.چون طاهر هم بیشتر سر کار بود،وابستگیش به من بیشتر بود ...

کیسه آبم پاره شد و بردنم بیمارستان
سارا رو گذاشتن پیش عموش
تو راه هم ترس طاهرو داشتم هم ترس سارا که الان با اون وضع منو دیده و هم بچه
تو همون راه نیت کردم اگر همه چی ختم به خیر بشه،اسم بچه رو علی بذاریم.از ته دلم از امام علی (ع) کمک خواستم

2738
میگمممممم انگار خدا قسم خورده بود ک این خانواده رو با تصادف ب ملکوت اعلا بپیونده🤦

مونده هنوز

چه مرگ هایی که داغ رو دلم شدن...

کیسه آبم پاره شد و بردنم بیمارستان سارا رو گذاشتن پیش عموش تو راه هم ترس طاهرو داشتم هم ترس سارا که ...

منو بردن اتاق زایمان.مامانم خیلی ترسیده بود
منم همینطور
تجربه ای از زایمان طبیعی نداشتم
تو جزئیات نرم،زایمان اولم زایمان سختی بود
هم فشار روحی هم جسمی
ولی از اون لذتی که بچه اومد بیرون و صدای گریش رو شنیدم نگم براتون...
یه چیز کوچیک و گرم رو‌گذاشتن رو سینم
دیگه گریه هام از درد نبود
از خوشحالی بود
من برای بار دوم مادر شدم❤️

کیسه آبم پاره شد و بردنم بیمارستان سارا رو گذاشتن پیش عموش تو راه هم ترس طاهرو داشتم هم ترس سارا که ...

عزیزم منم لایک کن بعدا بیام بخونم اگه ترکید تگم کن با تشکر.برا زندگی مامانت هم اشک ریختم برا زندگی خودتم.ممنونم بابت داستان خوبن🙏

2706