2752
2734

همونطور که توی عنوان گفتم من خود کم بینی واقعی دارم یعنی واقعاً یه چیزایی کم دارم الکی نیست حالا یه موقعی حالم خوش بود وارد یه رابطه‌ای شدم همیشه هم از خودم جوری عکس فرستادم چه خوشگل باشم  از رو لباس خوشگلم خیلی چیزا رو در مورد ظاهرم نمی‌دونم و می‌دونم اگر بدونه رد می‌شه منم اذیت میشه اونم اذیت میشه حالا وم نمی‌شه بگم واقعاً این مشکلات رو دارم و نمی‌دونم باید چطوری تمومش کنم

یعنی چی از روی لباس بهترم؟

همه آدم ها اندامش پرفکت نیست

یکی ترک پوستی داره یکی بعضی از قسمت هاش تیره ست

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
یعنی چی از روی لباس بهترم؟ همه آدم ها اندامش پرفکت نیست یکی ترک پوستی داره یکی بعضی از قسمت هاش تی ...

من خیلی داغونم همه ادما لاقل تو یه چیز خوبن مثلا مو یا صورت پاپوست یا اندام حتی صدای خوب

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خودمو خاک پای مردم میکنم

اسم خواهرشوهرامو با کلمه (آجی) سیو کردم ولی اونا منو با اسم و فامیلم سیو کردن

کیمیا قادری 😮‍💨

کی عروس خونشون رو با اسم و فامیل سیو میکنه 😔 حالا من هی خاک پای اونا میشم 

2731
منم خودمو خاک پای مردم میکنم اسم خواهرشوهرامو با کلمه (آجی) سیو کردم ولی اونا منو با اسم و فامیلم س ...

من قبلا جدا شدم خوب اون نگاهای تاسف بارو میشناسم دلم نمیخواد باز تجربه کنم💔 

حس کنم از ازدواج باهام پشیمونه

احمق نباش 

اعتماد به نفس داشته باش

تا خودت از عیب هات نگی ، پارتنرت متوجه نمیشه 

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

منم شوهرم فقط صورت و قدو  اندام زیبام رو دیده بود پسندیده بود نمیدونست پوستم قشنگ نیست و کمرم جوش میزنه منم سریع هر جور شده درمان کردم اصن نفهمید ولی خیلی اذیت شدم خودم

2706