2733
2734
عنوان

داستان زندگی من و‌مادرم....🥀

| مشاهده متن کامل بحث + 434811 بازدید | 1636 پست
منم تگ کن شب بخیر

اگر ترکید چشم

شبتون بخیر

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سارا یک سال و چند ماهش بود که من باردار شدم هم ناراحت بودم هم خوشحال باز اون ترسه اومد سراغم.ترس ف ...

یه مدت تو همون دوره مادرشوهرم کمردرد گرفته بود.براشون غذا درست میکردم.خونه رو‌جمع میکردم و برمیگشتم
خدا بیامرز خیلی خانم محترم و مهربونی بود
دختر گلم از زبونش نمی افتاد

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
2731
بدمو نمیخواست همسرم یه طلبه ای بود که منبع درآمدش خیلی محدود بود همسرش مرده بود و بچه هم داشت

منظورم دست درازی بود

من خیلی با این موضوع توی هر شرایطی و بین هر روابطی مشکل دارم و برام قابل قبول نیست

یه مدت تو همون دوره مادرشوهرم کمردرد گرفته بود.براشون غذا درست میکردم.خونه رو‌جمع میکردم و برمیگشتم ...

چه عجب یکی گفت مادرشوهرش خوبه تو این سایت😂😂😂

چشمت آتش فشان ماه شب آسمان دگر از من گذشت با دگران یار بمان

عزیزم منم لایک کن بعدم بخونم، نترکه

اگر بندگان من، که به من پشت کرده اند،می دانستند که چقدر انتظار آنها را می کشم و مشتاق بازگشت آنان هستم، [هر آن] از [شدت] شوق می مُردند و بند بند بدن آنها از هم جدا می شد.
منظورم دست درازی بود من خیلی با این موضوع توی هر شرایطی و بین هر روابطی مشکل دارم و برام قابل قبول ...

خیلی ادا درآوردم آخه😅

خدایی بهش فکر میکنم حقم بود

بابام خیلی رو دختراش حساس بود

مخصوصا منی که بچه آخریم

بابام بهترین و مهربون ترین بابا بود🖤

وای ی زنی تاپیک زده بود چطوری مادر شوهرمو دق بدم😂

اندازه موها سر جفتمون تاپیک دیدم اینجا که می خوان سر به تن مادرشوهر نباشه😂😂😂😂

چشمت آتش فشان ماه شب آسمان دگر از من گذشت با دگران یار بمان
2706