2752
2734
عنوان

داستان زندگی من و‌مادرم....🥀

| مشاهده متن کامل بحث + 434811 بازدید | 1636 پست
عزیزم منم لایک کن بعدا بیام بخونم اگه ترکید تگم کن با تشکر.برا زندگی مامانت هم اشک ریختم برا زندگی خ ...

حتما عزیزم

دلت شاد باشه انشالله

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره  تازه دایی دارم متولد۷۲

اوخی

من بچه اولم

خواهرمم همون اوایل دهه ۷۰

ولی‌کلا سن واسم ملاک نیست

چون از بس شیطون و پر سر و صدتم همه میگن ۲۰ سالته انگار

خونه خانواده همسرم ک باشم پدرشوهرم همش میگن پریا بس کن ی دقیقه ساکت بشین

با نوه ها فوتبال بازی میکنم میفتم ب جون وسایل

کلا هم کسی زن عمو و زن دایی صدام نمیکنه همه کوچیک و بزرگ پریا میگن

2731
منو بردن اتاق زایمان.مامانم خیلی ترسیده بود منم همینطور تجربه ای از زایمان طبیعی نداشتم تو جزئیات نر ...

مونده بود نگرانیم بابت طاهر که خبردادن حالش خوبه و‌فقط ماشین دوستش نابود شد

وقتی اومدیم خونه سارا خیلی مظلوم نگاه میکرد
دلم رفت براش
خیلی کوچیک بود.دل کوچیکش هنوز نمیدونست حسادت یعنی چی
انگار فقط میترسید دیگه دوسش نداشته باشم
هرچی دستامو باز کردم تا بیاد نیومد
دردای جسمیم یه طرف،این فشار هم بهم وارد شد و بغضم گرفت

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!
اوخی من بچه اولم خواهرمم همون اوایل دهه ۷۰ ولی‌کلا سن واسم ملاک نیست چون از بس شیطون و پر سر و ص ...

زنده باشی پریا گلی😘😘😘🙏🏻🙏🏻🙏🏻

چشمت آتش فشان ماه شب آسمان دگر از من گذشت با دگران یار بمان
بابا بنده خدا رماتیسم دست گرفت😀😀😀ازبس تند تند نوشت

دستامو حس نمیکنم😅

هممون سرما خوردیم

با تب و لرز دارم مینویسم

مونده بود نگرانیم بابت طاهر که خبردادن حالش خوبه و‌فقط ماشین دوستش نابود شد وقتی اومدیم خونه سارا خ ...

طاهر پاشد سارا رو برام آورد
سفت سفت بغلش کردم
اونم بغلم کرد
بهش گفتم چقدر دوسش دارم
دو سالش بود.شاید اصلا درکی از دوست داشتن نداشت.شایدم داشت!
ولی من گفتم تا آروم بگیرم

مونده بود نگرانیم بابت طاهر که خبردادن حالش خوبه و‌فقط ماشین دوستش نابود شد وقتی اومدیم خونه سارا خ ...

بعدا ویژگی ظاهری همسر و مادرت و پدرت و سارا رو بگو توصیف کن ببینم خوشگل بودن چطوری بودن😁

داستان جذابه لیلا هم هی طول میده

گفتم اون اولش تا یه جایی تایپ کردم

منظوری ندارم !

خیلی ادا درآوردم آخه😅 خدایی بهش فکر میکنم حقم بود بابام خیلی رو دختراش حساس بود مخصوصا منی که بچ ...

ای‌جوووووونم خدا حفظ کنه بابای مهربونتو

کیف میکنم دخترا رابطشون با بابا خوب باشه

من خودم ۱۱ سالگی چون بابام فوت شدن هیچ وقت اینجور رابطه خوب با پدر رو نچشیدم

چون تا ۱۱ سالگی من خیلی بچه بودم و بابا هم همیشه مریض

دوست داشتم مثلا توی ۲۰ سالگی یا همین الان داشتمش و کلی باهاشون عاشقی میکردم

سایه پدرتون مستدام

پاییز ۹۱ بود

مجدد باردارم شده بودم

دکتر گفته بود دختره

سارا و‌ علی به درکی رسیده بودن که من باردارم و قراره بچه بیاد

همه چی خوب بود.من زندگیمو دوست داشتم

بچه هامو دوست داشتم

همسرمو دوست داشتم

آرامش داشتم

آرامش داشتم تا قبل از اون اتفاقی که منو نابود کرد

2706