2733
2734
عنوان

شوهرم قهر کرده الان جیکار کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6580 بازدید | 221 پست
خوب خودت آشپزی کن باسلیقه خودت توکه خونه مادرشوهرت مهمون نیستی عروس اون خونه هستی 

من اگه بخوام اشپزی کنم و با توجه به این که بقیه کارا رو هم خودم میکنم دیگه نایی نمیمونه برام که بتونم غدا بخورم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دلشو ندارم...اصلا نمیتونم چون خیلی مصنوعی میشه، اخه میفهمه، چون ما اه دربساط نداریم برا خودمون بخریم ...

الهی بگردمت ، خدا کمک می کنه، نگران نباش❤

الهی خدا اون قدر بهتون بده که اینا براتون پول خورد باشه

2742
اره شوهر داره حقوق بازنشستگی میگیره مقدار کمی

پس چرا مرغ گدایی میکنه 😒😒

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
اخه وقتی این حرفت درسته که ادم پول اضافی داشته باشه الان مثلا این درسته که ما برا خودمون مرغ نمیخریم ...

حرفتون درسته 

ولی مردا میخوان کم نیارن معمولاً

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادر سه دسته گل  خدایا شکرت   
2740
مگه نمیگید خودش گفته اگر خودمون هم میخوایم میخرم خب پس مشکل چیه دختر خوب؟  من پدر همسرم فوت شد ...

البته عزیزم اگه از شکم شما میزنه برای خانوادش این یه بحث دیگه است.. حرفایی که زدم مربوط به وقتیه که اول شما تامین باشی.. نه این که شما خودت نیازات تانین‌نشه، که در اون صورت نشون میده همسرت نتونسته تعادل برقرار کنه و نیازه حتما تو یه فرصت مناسب با آرامش و منطق باهاش حرف بزنی و بگی تعادل برقرار کنه؛ بگو نمیگم خرید نکن برای خانواده‌ات  بخر ولی به اندازه بخر  که به خودمونم بتونی برسی.. 

🌱خداروشکر که خدا هست🌱
شاید ب خاطراوضاع اقتصادیشه بهش سخت نگیر مرد بایدتوخونه وکنارخانمش احساس آرامش داشته باشه

منم همینکارو میکنم نیازهامو خیلی نمیگم که تحت فشار نباشه اونوقت مادرش نیازهاشو میگه و اینم بدون کوچکترین مخالفت و فشاری براش میخره

با عرض پوزش  با اینکه میدونم الان جویده میشوم ولی میگم اسی جان اوضاع مالی ما به شددددت ضعیف ...

والا هرچی من صبر میکنم تا دل مادر ایشون خوش بشه فقط اینه که دل مادرشون خوش میشه و زندگی به کام خودمون زهرمار...تو مادرشوهرت خوبه که میخری

من مادرشوهزم خیلی بده خیلی...خودمو به کار میکشه پول شوهرمو میگیره، اخرشم میره پشت سرمون میگه از اونا به من خیری نرسیده..یعنی من حاصرم پولمو به مادرشوهر تو که عریبه اس بدم اما مادرشوهر خودم نه

چطوری دلت میاد ولش کنی؟ من حس میکنم اگه شوهر کنم نمیتونم بذارم دلخور بمونه دوسش نداری؟

راستشو بخوای اویل که قهر میکردیم نیم ساعت بیشتر نمیشد چون دلمون تاب نمیاورد دور از هم باشیم..اخیرا انقدرررر بداخلاقی کرده اصلا دلم نمیخواد برم پیشش ،یجورایی دیگه مثل قبلنا بهم ارامش نمیده...اما از اینم که ناراحتم و نمیاد پیشمم دلم شکسته..حس بی ارزشی دارم...اخه چندبار اخیر هم من رفتم از دلش دراوردم با اینکه خودش دعوا راه انداخته..عادت کرده پامیشه میره اتاق قهر، به جای اینکه زندگیشو مدیریت کنه ول میکنه میره، حالا من باید برم نازشو بکشم..مرد باید ناز بکشه نه زن...نمیگم همیشه اما اکثرا باید اینطور باشه..عین کولی ها داد و بیدا  میکنه و عین دخترا قهر، موقع دفاع از مامانش ببر میشه موقع مشکلات خودمون موش،،اصلا خیلی تعیر کرده..واقعا دوسش ندارم...فقط دلبستگی ایه که از قبل برام مونده...

2706