2733
2734

مدتیه دستمون بشدت خالیه بعد از اون ور مادرشوهرم داره برا دخترش سیسمونی میخره، بعد هرجا که کم میاره از ما میگیره، ماهم تازه کوچ کردیم هنوز نیاز های اولیمون هم تو خونه فراهم نیس و به سختی زندگی میکنیم اخیرا، بعد من از این رفتار مادرشوهرم خییلی ناراحت میشم ،اما نمیدونم باید چیکار کنم، با همسرمم حرف میزنم میگه اینهمه به تو خرج کردم یذره هم برا خانوادم میخوام خرج کنم..منم نمیتونم چیزی بگم..درحالی که ما انقد دستمون خالیه که اونا باید کمکون کنن یکم سرپا شیم...هرچی میخوام شوهرم میگه دستم خالیه، حالا نه وسایل و اینا، منظورم خورد و خوراکه...خیلی دلم شکسته😔💔💔

شوهرم زنگ زد به مامانش گفت داریم میایم فردا خونتون ناهار، چیزی لازم ندارید؟

اونم گفت یدونه مرع و ده کیلو سبزی ودو سه کیلو میوه بگیر نداریم... درحالی که خودمونم مرغ و سبزی نداریم اما چون دویس سیصد تومن بیشتر پول نداشتیم نگفتم شوهرم بخره...خودمون معطل خورد خوراکیم ، و من اعصاب خوردی های شوهرم رو به خاطر نداری و قرص و بدهی تحمل میکنم ،اونوقت هروقت میخواییم بریم دهات،به ما لیست خرید میده😔💔

واقعا نمیدونم باید چیکار کنم، نمیدونم چرا نمتونم با کسی درمیون بزارم اینو،

راهکارتون چیه مشکلم حل بشه

دعاتون میکنم🤲😔

با اجازه استار 

ببخشید اینجا پیام میدم  

لطفا اگر کسی میشناسید که توان خرید سمعک ندارن و مشکل شنوایی دارن اگه میشناسید به من معرفی کنید لطفا 

اگه کسی این پیام خوند برای حاجتم صلوات بفرسته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دیگه اگه خرج نکنی اونها خرج می کنن عزیزم خرج کن تا دست شوهرت خالی تر بشه ملاحظه تو باعث شده فک کنن ک ...

اخه تا میام خرج کنم شوهرم میگه دستم خالیه بزار یذره پول تو کارت بمونه دیگه، نمیخره که،نمیدونم چیکار کنم...اما برا مادرش تقدیم میکنه

برای شام و نهار نریـــــد و نمونیـــدخونه مادرشوهرتــــــــون ... خونه خودتون هرچه بود بخورید....

مادرشوهرمینا با ما ۶۰ کیلومتر فاصله دارن و شهرستانن، نمیشه بریم و یساعته برگردیم، تازه من راصیم یه ساعته برگردیم اما همسرم میگه حداقل باید یه شبو بمونیم، بزور میمونم به خدا،

2738
مادرشوهرمینا با ما ۶۰ کیلومتر فاصله دارن و شهرستانن، نمیشه بریم و یساعته برگردیم، تازه من راصیم یه س ...

ببین اصلا فکر جیب شوهرتو نکن وقتی داره و خرج نمیکنه 

قناعــــــــــــــت نکن خواهر 

اونقدی خرج کن که هیچی براش نمونـــــه ....

😎
پیش مادرشوهرت بگو زندگیمون سخت میگذره و اینا شاید نمیدونه 

میدونه اما عمدا میگه چون خودش مهم تره و مارو در نظر نمیگیره، و میگه به جای اینکه مال پسرم رو عروسم بخوره خودم بخورم...خیلی دلم شکسته،،،چییییکااار کنمم😩

2706