2752
2734
عنوان

شوهرم قهر کرده الان جیکار کنم؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6584 بازدید | 221 پست
بنظر من ، حالا نمی دونم چقدر درسته حرفم .  ناراحت نشون نده خودتو، الانم برو آشتی کن، از این به ...

چی میگی بابا

پولداری حتما خخخخخ

یه چیزیو تصور کن که خودت کم داری

حالا شوهرت ازت میگیره می بره میده به مامانش

الان حالتو بگو

محبت شوهرتو مثلا تجسم کن

برا تو کم بذاره

دم به دقیقه خونه مامانش باشه نتونی جمعش کنی بگه دلم تنگ ش میشه

فک کن از سرکار بیاد بره اونجا خونه نیاد

خوب اخه من اصلا بهش نگفتم به خاطر مرغ ناراحتم، همش انکار کردم اما از صورتم ناراحتی معلوم بود...الان ...

شاید ب خاطراوضاع اقتصادیشه بهش سخت نگیر مرد بایدتوخونه وکنارخانمش احساس آرامش داشته باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب اخه من اصلا بهش نگفتم به خاطر مرغ ناراحتم، همش انکار کردم اما از صورتم ناراحتی معلوم بود...الان ...

همسرت چون نمیتونه درست مدیریت کنه و شماهم ناراحتی اینطوره

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2731

با عرض پوزش 

با اینکه میدونم الان جویده میشوم

ولی میگم

اسی جان

اوضاع مالی ما به شددددت ضعیف شده

ماهی ۱۹۰۰ درآمد همسرم هست

و سه تا بچه دارم

با این حال خودم همسرم رو ترغیب میکنم برای خرید مادرش

گرچه پدرشونم زنده اند الحمدلله 

دلخوشی مادر رو دست کم نگیر گلم

چی میگی بابا پولداری حتما خخخخخ یه چیزیو تصور کن که خودت کم داری حالا شوهرت ازت میگیره می بره ...

نه منم پولدار نیستم 

اتفاقا شوهرم هیچ درامدی نداره و فعلا به منم اجازه کار نمی ده ! فعلا هزارتومن برام هزار تومنه . 

پس منم مشکلات دارم اما قبل ازدواج باهاش حرف زدم در این موردا و اتمام حجت کردم در این مسائل . 

اما در زندگی خودم امتحان کردم ک وقتی خودم پیش قدم میشم همسرم بیشتر رو من حساب می کنه، تجربه شخصی رو گفتم 

خب درسته دستون خالیه ولی خب تقصیر نداره شوهرت و این تقصیر مادر شوهرته ک درک نداره مثلا الان گفته مرغ ...

اخه چی بگم از دلش دربیارم، دوساعتی هس رفته تو اتاق، فک کنم خوابش برده، اخه منم ازش ناراحتم..بعد اگه گفت چرا بی محلی کردی چی بگم، بگم به خاطر مرعه باز یه دعوای دیگه میشه، یا صبر کنم خودش بیاد اشتی؟

اخیرا از بس من رفتم برا اشتی دیگه اون نمیاد!

الانم رفته گرفته خوابیده

با عرض پوزش  با اینکه میدونم الان جویده میشوم ولی میگم اسی جان اوضاع مالی ما به شددددت ضعیف ...

🙄🙄🙄

مگه داریم

مگه میشه

۱۹۰۰؟

بعد چطوری ماهتونو میگذونین با سه تا بچه

تازه شوهرتم تشویق‌میکنی دل مامانشو شاد کنه

واعجبا

من بودم پدرشو درمیاوردم چه معنی داره !طفلی اسی حتما مرغ تو خونشون نبوده که دست شوهرش دیده خوشحال شده .از قدیم گفتن چراغی که به خونه رواست.....

اگه دست مادرشوهرت خالیه برای شام و نهار اونجا نرین یا اگه میرین باید با دست پر برین

اخه چی بگم از دلش دربیارم، دوساعتی هس رفته تو اتاق، فک کنم خوابش برده، اخه منم ازش ناراحتم..بعد اگه ...

چطوری دلت میاد ولش کنی؟

من حس میکنم اگه شوهر کنم نمیتونم بذارم دلخور بمونه

دوسش نداری؟

اخه چی بگم از دلش دربیارم، دوساعتی هس رفته تو اتاق، فک کنم خوابش برده، اخه منم ازش ناراحتم..بعد اگه ...

مهم نیس خیلی کار خوبی کردی دست پیشم گرفته 

اون باید بیاد ی جوری از دلت دربیاره که مجبور شده بخره و فلان

میگم اما نمیخره بیشتر اوقات، میگه میبینی دستم خالیه توهم هی به من خرید میگی، بعد استرس میگیره اخماش ...

اشتباه گردی وقتی ببینه از طرف تو تحت فشاره نمیتونه این کارا رو بکنه

وزن فعلی