2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1903873 بازدید | 158296 پست
سلام عزیزم خوبی  زینب خانم چیشد بی بی چک زد؟

منتظرم‌ک بهم خبر بدن

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
خداروشکر که خوب شدید..واقعا درگیریتون خیلی زیاد بوده.. الحمدالله  شما سرفه هم داشتید؟ آخه من ف ...

عزیزم ممنونم.منم تقریبا ی هفته اول فقط گلو درد و سردرد داشتم .هفته بعدش شد بدن درد و تب ولرز.ک دیگ پریود شدم و رفتم پی درمان وختی امپول و سرم میزدم حالم خوب بود وختی اثر اونا میرفت دوباره دردا شروع میشد .نهایت هفته سوم بود بااینک چنتا فوق تخصص ریه رفتم و سرم و امپول دادن ولی اثری نکردن و ریمو درگیر کرد.علایمش اینک تنگی نفس انگار ریه هات پر پر شده و ن میتونی نفس بکشی ن میتونی نفستو بدی بیرون و اینک قلب درد شدید انگار ک قفسه سینم شکسته بود رنگم کم کم تیره میشد من سفید سفیدم ولی رنگم یجوری بود ک انگار دارم خفه میشم.واینک سرفه خیلی زیاده ینی باهر تکون سرفه میکردم و روز اخر خون اومد بعد سرفه کردن.خلاصه من شرایطم خیلی وخیم بود واقعا خدا بهم لطف کرد.ولی همش فک میکنم شاید اگ همون هفته اول ب خودم میرسیدم شاید کارم ب اونجاها نمیکشید.درضمن من همه کاری کردم همه چی خوردم حتی کندر ولی هیچکدوم جلوشو نگرفتن .بازم تاکید میکنم ب وختش برین دکتر و تا میتونین مایعات بخورین حتی بزور.انشالله زودتر خوب بشین .من اونقد ترسیدما اصلا دلم نمیخاد کسی کرونا بگیره واقعا خیلی سخته.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه سوال منو جواب بدین آرمان جوون

عزیزم فعلا باید فقط استراحت کنی،کار سنگین نکن،گرمیجات نخور.

زیاد پله بالا پایین نکن.

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
سلام مرضیه جان  ممنون عزیزدلم واسه دعای قشنگت 🥰 من تک فرزندم و هیچوقت معنی خواهر رو نفهمیدم ...

امیدوارم ک بزودی زود من خودم بی بی دو خطتت ببینم و بگم به به مبارکه مامان شدنت😍 و این ارزو حتی برای کابر انتظار دارم یعنی من برای دیدن بی بی دو خط کاربر انتظار  ک مطمئنم ک میبینم اون روز منتظر نشستم.

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
2731
مرضیه جوون من خیلی کمر درد دارم 😭😭😭 چه کنم؟؟؟ ۵شنبه موعدمه؟؟؟

چند روز از تخمکگذاریت گذشت؟؟؟

سوره مریم به نیت بارداری لیاسا عزیز😘😘😘😘

انشاءالله حاجت رواشن. الللللللهی آمیییبییبیبن🙏🙏🙏🙏

خدایا بابت همه چیزهایی که به صلاحم نبودونشد شکرت🙏🙏🙏  حتی اگه گریه کردم😭 حتی اگه غر زدم 😩حتی اگه ازت شاکی شدم😤
همه میگن تا ۴۰ روزگیش صبر کن اگه گریه هاش قطع نشد برو  حالا ۷ روز مونده ۴۰ روزگیش تموم بشه شای ...

ساناز تورو خدا بخاری رو کم کن.. من اینجا خفه شدم.. 🤦‍♀️

دمای اتاق بچه باید زیر 30 درجه باشه.. هر لباسی که خودت پوشیدی توخونه یه دونه به بچه بیشتر بپوشون.. هوای خونه خشک باشه بینیش کیپ میشه نمیتونه نفس بکشه.. یه حوله رو خیس کن از اطراف بخاری آویزون کن خونه یه‌کم مرطوب بشه

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2738
الهیییییی عزیییزدلم..اسمتون توو لیستم هست گل زیباااا..حتتتماااا دعاگوت هستم..شمام بخواه..هرروز هردیق ...

فدات بشم عزیزدلم .خدا خودتو گل دخترتو حفظ کنه .امیدوارم بارداری راحتی داشته باشی و صحیح سالم خانم کوچولو رو بغل بگیری  

چله سوره مریم  روز ششم  به نیت باردار شدن لیاسا ۱۲۷۶ انشالله ک بزودی به لطف ایزد منان خ ...

مرضیه جون چی شد .دوستمون امروز میخواستن بی بی چک زدن یا نه؟؟؟؟چی شد نتیجه اش!!!!!

خدایا بابت همه چیزهایی که به صلاحم نبودونشد شکرت🙏🙏🙏  حتی اگه گریه کردم😭 حتی اگه غر زدم 😩حتی اگه ازت شاکی شدم😤
مرضیه جون چی شد .دوستمون امروز میخواستن بی بی چک زدن یا نه؟؟؟؟چی شد نتیجه اش!!!!!

منتظر یه خبرم ازش

عزیزم فعلا باید فقط استراحت کنی،کار سنگین نکن،گرمیجات نخور. زیاد پله بالا پایین نکن.

ارمان جان من امروز روز 27سیکلمه صبح ناشتا تست وایتکس زدم قد ی توپ کف روش جمع شد نیم ساعت بعدم سر زدم هنوز روش بود سرازیر نشده بود فقط عین ی توپ روش بود 

چقدر میشه امید داشت؟

2706