2752
2734
خوب بلاخره موفق شدم همه صفحات و بخونم و باید بگم چت کردنتون باعث ازار داره میشه همدیگرو تگ کنید تو د ...

بازم مثل همیشه عااااالی و بدون نقص 👏👏👏👏

یعنی واقعا کیف میکنم 

چیزی که دارم میخونم یعنی اینکه از هر لحاظ بیستی 😍

البته که دوست داریم عزیزم ❤️ حتما گزارش بده برامون 

منم سعی میکنم هر روز بنویسم ..

تا بچه ها هم عادت کنم بنویسن ❤️

تا ایده ای باشه برای همه 

لطفاً بقیه ی دوستان هم همکاری کنن 👌

منم از تاپیک عقبم...هر شب ده صفحه تصمیم گرفتم بخونم 

و لایک کنم و در صورت نیاز جواب بدم به دوستان 

نمیذارم چیزی از زیر چشممم در بره 😊😉

حتمااا بنویسید ❤️

@پریچهرجان   نشد رو پستت ریپ بزن 

لطف داری عزیزم ❤️ فقط منتظر پیشرفت های کوچیک و بزرگتون هستم که بخونم و ذوق کنم 😍

اره همسرم برای همین یکم دودله اما میدونم خونه نخریم چندماه دیگه اصلا نمیتونیم هروز داره بالاتر میره ...

حتما بدون هیچ معطلی دنبال خونه خریدن باش دوست عزیز .

من اگر به جای شما بودم برای اینکه از بابت مخارج در این یک سال خیالم راحت باشه خونه ای پیدا میکردم که حدود ۲۰ الی ۳۰ میلیون هم پول نقد برام بمونه بعد اون پول رو میگذاشتم کنار و داخل حسابی هم میگذاشتم که یک مقدار کمی سود هم روش بیاد و اون وقت اگر برای خرجی خونه پول کم داشتم از روی اون پول خرج میکردم .

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من الان همونجا النگو دیدم از کم اجرتا ۱۳۵بالای تابلو که به نظرم خیلی خوبه برای پس انداز  من از ...

ستاره جون از پستت خنده ام گرفت یاد یک خاطره ای هم افتادم . 😍😍😍😍

برادر من عاشق کتاب خوندن هست و از همون بچگی هم همینطور بود و وقتی تازه شاغل شده بود حدود ۲۲ سال سن داشت اون موقع اکثر روزها که میومد خونه کتاب خریده بود .

یک بار مادرم بهش گفت نمیگم کتاب نخر چون میدونم میخری و میخونی ولی اول قبلی ها رو بخون بعد دوباره بخر .

بعد برگشت به مادرم گفت الان سیگار بخرم خوبه ؟ 😂😂😂😂😂

سلام خانم های آگاه معمولا اینجا داستان زندگی اطرافیان رو تعریف می کنن ولی من از خودم میگم که امیدوا ...

میشه عزیزم از تجربیات مالی و کارهایی که انجام دادید ما رو هم مطلع کنید

دخترا دخترا

ما هم چنان در بیشتر غذاهمون ردپایی از هویج هست   

این چند وقته بشدت مدیریت میکنم غذاها رو

دخترم بیرون ردی داشت براش سیب زمینی پخته و پونه درست کردم ازش موتد برخلاف همیشه که معمولا خوراکی ها و غذاهاشو نمیخوره و من دور میریختم این دفعه نگهداشتم شوهرم ارز سرار اومد خودم براش ۲ لقمه بزرگ درست کردم و با مخلفات بهش دادم (اولین لقمه ای بود که تو این ۷ سال براش درست کردم البته فقط برای  مدیریت هزینه بود) و اینچنین شام همسرم درست شد برای ناهار امروزشم مقداری کوکو مونده بود لقمه کردم

یه کار دیگه که انجام دادم پختن کیک و درست کردن ماست بود

و نکته کیکش این بود که وسط کیک متوجه شدم کا شکرم تموم شده و از مربای هویجی که همسرم درست کرده بود و کلی آبکی بود استفادا کردم و شد کیک هویج با مقدار کمی شیر

و مسئله جالب اینه که آشغالای ما یک سوم شده

بشدت من اسراف میکردم

همسرم آَشپزی میکرد و کلی اسراف میکرد

الان خودم آشپزی رو گردن گرفتم که مدیریت هزینه کنم

و خرج دیروزم صفر شد

ولی بچم مریض شد نزدیک ۲ میلیون خرجش شد 

خانوما دختر من خیلی لاغره ۱/۵ سالشه

دخترا دخترا ما هم چنان در بیشتر غذاهمون ردپایی از هویج هست     این چند وقته بشدت مدیریت ...

به چه قییمتی غذاهای ته مونده لقمه میکنید میدید ب همسرتون

ب مرور اگر همش،سیبو هویج بخورید بدنتون ضعیف میشه

هرکسی درتوانش هست برای پدرم فاتحه بفرسته ممنونم🖤

اهداف این ۲ ، ۳ ماهم

یکم تعمیرات داره خونه

جمع کردن ۲۰ تومن برای کابینت خونه

صفر کردن بدهی هام

رژیم چاقی برا دختر ۱/۵سالم

زبر و زرنگ شدن خودم در کارهای خونه و تمیزی خونه

سلام خانمای اقتصادي گل.یه چیزی بپرسم،  اینجا میپرسم چون جوابش دست شماهاست 

مسکن مهر شهر ما دو طبقه هست و هر طبقه حیاط مجزا داره .خونه ما طبقه پایین بود و سه خواب ،ولی طبقه بالایی راه می‌رفت صداش پایین میومد یکسال هم که یکی اون بالا فرش می‌یافت اذیت شدیم چندسال کلا.از نظر محله ای هم اونجا خیلی مورد پذیرش نیس و آدمایی که پولشون جایی نمیرسه اونجا می‌خرن. از همه قشری هست.ما اون خونه رو فروختیم ماشین رو فروختیم همه طلاهامم فروختیم کلیییی وام گرفتیم و اوراق خریدیم و قرض کردیم تا یه خونه توی محله خوب شهر با متراژ ۳۶۰ متر خریدیم بغل خونه مامانم.اما نقشه خونه خیلی قشنگ نیست.۱۵ ۱۶ سال ساخته .دوخواب بزرگ .یکی از اتاقا نورش کمه و باید چراغ روشن باشه توش حتی روزا.پنجرش کوچیکه خود اتاق ۱۹ متره.کابینت هاش فلزی ،دو سمت حیاط داره یعنی جنوبی هست خونه .ما بهش میگیم در به ساختمون .حیاط بزرگ اصلی باید از خونه رد بشی بری داخلش .حالا با اینهمه زجرررر وقتی یکی از شیک و نوسازی خونش میگه مت انگار دلم از این خونه زده میشه.همونموقع خیلی گشتیم ولی خونه شیک و نوساز که به پول ما بخوره وجود نداشت .الانم تو شهر ما خونه خالی نوساز نیست.ضمنا ۶ دانگ رو زدیم به نام خودم و سند تک برگ هم گرفتیم. انباری تو حیاط داریم آشپزخونه خیلی بزرگ، پارکینگ و حیاط ماشین رو

یعنی به نظرتون چندسال دیگه عوضش کنیم یا پول جمع کنیم تو شهر خونه بخریم؟؟

سلام عزیزم اگر طلای دست دوم باشه میشه قیمت طلا×7 درصد یا 5 درصد که باید از طلا فروش بپرسید. &nbs ...

عزیزم اگر تهران هستی میشه آدرس طلا فروش تون رو بدید ممنونم 

خدایا ما رو تو خیلی حساب کردیم 

سلام برهمگی...صبح زیبای همگیتون بخیروشاادی  

واما گزارش اردیبهشت ماه....

خداروشکرچک ۱۴ملیونی پاس شد....کلی قسط وقرعه دادیم....

خرج خونه هم با۴ملیون بسته شد....اکثراباچیزهایی که توخونه داشتم غذادرست میکردم....

مرغمون وچرخ کرده مون تموشده که بایدبخرم...پول توباکس که جمع بشه میخرم...

راستی این بلوبانکه عجب چیزخوبیه...باکس بندیش به همه چی می ارزه...والامن انقدر شماره کارت حفظ کرده بودم دیگه ذهنم خسته شد...

الان راحت شدمااااا...

بچهاماتوبرج۵وآخربرج۷چک داریم که مبلغ جفتشون باهم ۱۰۰ملیونه که یه امیدخدا موفق بشیم جمع کنیم.....

بعداینکه من فعلاپس اندازاموتبدیل نمیکنم که خدایی نکرده توی چک کم نیاریم....الان حدود۸تومنی دارم.....

این ماه دوتاتولد داریم.....براشون برنامه دارم....

اقساطمونم۱۱ملیونه که یه کارت گذاشتم اول پول قسطاروبزارم کنارکه فعلا۲تومن واریزکردم توکارتش...بعدهرچی اومدبرای چک وبقیه خرجها...که درصدزیادش روبرای چک میزارم....

بعدپنجم یه قرعه شرکت کردم ماهیانه۲۵۰۰که پنجاه ملیونه....اگرم دربیادفعلا به همسرم نمیگم تابعدچک چون اینجوری خیالش راااحت میشه خدایی نکرده ولخرجی میکنه...🥰

ماه قبل یه جفت لاستیک دولتی هم برای ماشین سواریمون خریدیم شد۲۴۰۰......

انشاله برای روزتاسوعانذر آش داریم که دارم براش بودجه میزارم کنار...

دیگه جونم بگه براتون.....

یه قلک سفالی هم بادخترام گذاشتیم پول میریزیم توش هرموقع وسیله ای نیازداشته باشیم می‌خریم برای خودمون....

فعلااینارویادم میاد...

البته چیزهایی هم هست اماالان حضورذهن ندارم...

سلام پس انداز این ماه ۱۲ میلیون تو یه کارت ۷ تومنش پول محصولات باغ بود ۵ تومن سود بانکیمون

۱۲ میلیونم حقوق 

دو میلیونش گذاشتیم قرعه کشی خونگی 

یک میلیونش بدهی داشتیم 

یک میلیون هم خریددخونه شد مرغ و ماکارونی و دستمال ادویه جات 

۸ میلیون هم مونده تا سرماه باید خرجش کنیم

لطفا برای نیت دلم یه صلوات به درگاه خداوند بفرستید و هدیه اش کنین به شهید ابراهیم هادی❤خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥
2706