2733
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1908263 بازدید | 158379 پست
چون یه بار داشتیم با سحر حرف میزدیم گفتم خیلی استرس  بچه ی ارمان رو دارم .نگرانم .  بعد س ...

دیگه چی بگم من اخه😍😍😍

من مطمعنم حستون درسته،مطمعنم

حرفاتون ،دعاهاتون خیلی به دلم میشینه،

از این استیکرا پیشاپیش تقدیم خودن میکنم💃💃💃💃

دم همتون گرم،ممنون که هستید.و خداروشکر که هستید🤲

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

باید بعد هر اقدام بخوریم؟چقد نشاسته؟تو چقدر اب؟

اره دیگه مثلا میتونی از فردای پاکی تا موعد بخوری هم قلیایی کنه ،هم کمک به لانه گزینی،خودمم ماهی که باردار شده بودم خوردم.

یه قاشق سر صاف داخل یه لیوان آب.

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.

[QUOTE=212132587]سلام دوست خوبم.والا شوهر من اصلا دیگه نمیخاد این یدونه هم گفت باید سقط کنی.

از خدا میخوام بهترینا برات رقم بزنه.انشالله نی نی کوچولوت سالم باشه ومهرش جوری به دل باباش بیفته که اصلا نتونه ازش دل بکنه.

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود. خدایا هزاران هزار مرتبه شکرت
مرسی موحده جونم😘خدا عزیزاتو واست نگه داره   چقدر دعات به دلم نشست مهربون 😢 الهی که گل پسرت ...

قربونت عزیزم ...منم محتاج دعاهاتونم ازت ممنونم گلی 

فدا سرت الان مهم اینه ک حتما بهتر بشی...برای همین گفتم زینک بخور حتما چون اشتها هم نداری باز اون زینک خیلی خوبه انشالله سلامتی کامل رو خیلی زود ب دست بیاری.مواظب خودت و فرشته هات باش عزیزم 🌷🌷😙😙😗😇😇😇😇😇

کاربر قدیمی movahedeh77هستم...خدایا تودلیمو  صحیح و سالم و سرموقعش  بهم برسون   خدایا دامن همه دوستامو باجنسیت دلخواه و سالم سبز کن 
چله سوره مریم  روز ششم  به نیت باردار شدن لیاسا ۱۲۷۶ انشالله ک بزودی به لطف ایزد منان خ ...

سلام مرضیه جان 

ممنون عزیزدلم واسه دعای قشنگت 🥰

من تک فرزندم و هیچوقت معنی خواهر رو نفهمیدم اما شماها همگی واقعا مثل خواهرم هستید و خیلی خیلی دوستتون دارم امیدوارم همه به خواسته قلبیشون برسن، منم اگه خدا صلاح میدونه یه پسر سالم و صالح بهم هدیه بده البته من اقدام انشالله اگه مشکلی پیش نیاد بعد یکسال پر از بیماری و مشکلات، با شماست مرضیه جان و از خدا خواستم بعد شما منوهم خوشحال کنه

لطفا اگه تونستم راهنماییتون کنم واسه سلامتی بچه هام صلوات مهمونم کنید ممنونم❤️
عزیزم الهی که بر میگردونه از لطفش نا امید نشو،من ۱۸هفته و ۶روز 

ممنون گلی.. هر چی خدا میخواد

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
اینایی ک من تگ‌کردم خطا هم داشتن ولی خب تگ کردم نظرشون بپرسم. برای افتابگردونم هر کیو ک تگ میکردم گف ...

مرضیه جوون من خیلی کمر درد دارم 😭😭😭

چه کنم؟؟؟ ۵شنبه موعدمه؟؟؟

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
دقت کردی هرروز این سوالو ازت میپرسن😂😂😂 مثل زایمان کردن ساناز 😄😄😄😄😄😄

اره به خدا،تقصیر خودمه،انقدر ذهن طفلکیا رو مشغول کردم،خودم خجالت میکشم ازشون🤦‍♀️

مرضیه جوون من خیلی کمر درد دارم 😭😭😭 چه کنم؟؟؟ ۵شنبه موعدمه؟؟؟

میشه روغن سیاه دونه بمالم؟؟؟

اره به خدا،تقصیر خودمه،انقدر ذهن طفلکیا رو مشغول کردم،خودم خجالت میکشم ازشون🤦‍♀️

میشه سوال منو جواب بدین آرمان جوون

2706