2752
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1905427 بازدید | 158318 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نرفتیییی سونوووو👿👿👺👺👹👹

نه😭😭😭😭

فعلا ۱۶ هفته ام.

گفته ۱۸ هفته به بعد برو

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
2731
سلام بچه ها کسی بوده با آزمایش منفی باردار شده باشه ؟؟؟

ازمایش که صد در صد درست نشون بوده.

ولی بودن کسانی که با بیبی منفی ،باردار بودن

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
دو ماه دیگه بیارش از اول😄😄 دخملی خوبه؟ بزرگ شده؟😍

قربونت مرسی شکر خدا خوبه

انقدر فنچ بود که فکر کنم ۵ ۶ ماه زمان میبره تا اونجوری که دلم میخواد بزرگ بشه😂😂😂😂

خالق یکتای من امروز معجزتو به من نشون دادی و شکوفه صورتیه زندگیمو بهم هدیه دادی، پس سرنوشتش رو به بهترین و قشنگترین شکل بنویس...خدای مهربون مرسی که بنده حقیرت رو با گوشه چشمی نگاه کردی🥰
ازمایش که صد در صد درست نشون بوده. ولی بودن کسانی که با بیبی منفی ،باردار بودن

من پلی کیستیکم ی هفته هست ک نوک سینه هام درد دارن میگم نکنه لقاح دیر افتاده یعنی بعد افدام اخرم سه روز بعدش سینه دردم شروع شد من یبار باردارشدم ک سقط شد درست تنها علایمم همین سینه درد بود چون هیچوخت من قبل پریودی سینه درد نمیگیرم 

برای سلامتی آقا امام زمان و سلامتی همه تو دلیا و مامان شدن همه چشم انتظارا میشه صلوات بفرستی دوستم؟؟؟؟  
من پلی کیستیکم ی هفته هست ک نوک سینه هام درد دارن میگم نکنه لقاح دیر افتاده یعنی بعد افدام اخرم سه ر ...

الان از موعدت گذشته؟

الان از موعدت گذشته؟

دو ماهه پریود نشدم هیچ علایمی نداشتم میدونستم حامله نیستم میخواستم واکسن کدونا رو برنم بعد آمپول بزنم پریود بشم ک این درد نوک سینه اومد صبح ها هم دردش زیاده یا خم میشم نوکشون میسوزه هر روزم بیشتر میشه درد پریودی هم دارم 

برای سلامتی آقا امام زمان و سلامتی همه تو دلیا و مامان شدن همه چشم انتظارا میشه صلوات بفرستی دوستم؟؟؟؟  
دو ماهه پریود نشدم هیچ علایمی نداشتم میدونستم حامله نیستم میخواستم واکسن کدونا رو برنم بعد آمپول بزن ...

عزیزم منم pco هستم. شده واسم که دو ماه پریود نیاد آزمایش هم منفی بود ولی با خوردن گرمیجات یا زدن دو تا آمپول پروژسترون پریود میاد. 

دو ماهه پریود نشدم هیچ علایمی نداشتم میدونستم حامله نیستم میخواستم واکسن کدونا رو برنم بعد آمپول بزن ...

اگه دو ماهه که پریود نشدی،هم بیبی چک نشون میده ،هم ازمایش.

ولی میگی سه روز بعد اقدام آخر سینه هات حساس شدن،پس باید یه هفته اینا صبر کنی،بعد بری ازمایش.

راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه.

کی ازمایش دادی منفی بود؟

بچه ها کسی میدونه دمنشو قاصدک رو باید از کی خورد؟ از بعد پریود؟

از فردای پریودی ،روزی یه فنجان ،تا روزای تخمک گذاری

اگه دو ماهه که پریود نشدی،هم بیبی چک نشون میده ،هم ازمایش. ولی میگی سه روز بعد اقدام آخر سینه هات ح ...

۵ روز بعد درد سینه هام 

2706