2737
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1899084 بازدید | 158267 پست

@افتابگردوون    

عزیزم تبریک میگم انشالله گل پسری به سلامتی بغل بگیری و همیشه دلتون شاد ولبتون خندون باشه

باحال خوبت برامنم دعاکن😍😍😍😍

هرچه دلم خواست نه آن میشود هرچه خدا خواست همان میشود. خدایا هزاران هزار مرتبه شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظورمه تو تاپیک نگفتم عزیزم...اره عزیزم 11شب اومد خونه من خودمو زده بودم بیحالی درازکشیده بودم سلام ...

وااااای خداااا چقدرررر قشنگگگگ . 😍😍😍😍😍😍😍🧿🧿

خدایااااااا شکرت که دل پونه و همسرش رو شاد کردی . 

الاهییی که همیشه دلشون شاد باشه . الاهی که هر روز شادیشون بیشتر بشه . 🧿🧿🧿🧿🙏

♥️
وااااای خداااا چقدرررر قشنگگگگ . 😍😍😍😍😍😍😍🧿🧿 خدایااااااا شکرت که دل پونه و همسرش رو شاد کردی ...

ممنونم خوش قلب مهربون 💕💕💕💕ممنونم بابت دعاهای قشنگت انرژی مثبتش دها برابر بیشتر سرازیر بشه به زندگی خودت مهربونم🙏🌹🌹🌹🌹💋💋💋

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌹 خدایاشکرت بابت تمامی نعمت هات 🙏💛خدایا به تمامی دوستانم که منتظر معجزه تو هستن بهترین ها را رقم بزن وبهشون فرزندان سالم و صالح عطا کن...💐🌸خدایا کنجدمو سلامت برسون بغلم😍💕💕👶
2731
ممنونم خوش قلب مهربون 💕💕💕💕ممنونم بابت دعاهای قشنگت انرژی مثبتش دها برابر بیشتر سرازیر بشه به زند ...

پس چرا انقدر صبح زود بیدار شدی 😂😂

دیشب هم ساعت ۳ خوابیدی 😂😂😂

♥️
پس چرا انقدر صبح زود بیدار شدی 😂😂 دیشب هم ساعت ۳ خوابیدی 😂😂😂

خوابم نمیبره از ذوقم😅

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌹 خدایاشکرت بابت تمامی نعمت هات 🙏💛خدایا به تمامی دوستانم که منتظر معجزه تو هستن بهترین ها را رقم بزن وبهشون فرزندان سالم و صالح عطا کن...💐🌸خدایا کنجدمو سلامت برسون بغلم😍💕💕👶
پس چرا انقدر صبح زود بیدار شدی 😂😂 دیشب هم ساعت ۳ خوابیدی 😂😂😂

سانازجون تو میدونی تو نی نی سایت چطور میشه پستی که گذاشتی و پاک کرد؟

2738
سلام عزیزم ماه اولته؟ یه چیزی بهت بگم اینجوری کنی خدایی نکرده نتیجه نمیگیری. همه چیو باهم امتحان نکن ...

اره ماه اوله میخام اقدام کنم چرا فولی دارم اما چون بچه ها میگفتن لتروزل قلیایی میکنه خاستم بخورم پس همون فلوکونازول میخورم 

سانازجون تو میدونی تو نی نی سایت چطور میشه پستی که گذاشتی و پاک کرد؟

ببین عزیزم زیر پستت ۳ تا نقطه هست . روی اون بزنی پاک میکنه . اما به شرطی که سرساعت مشخص . 

مثلا پست رو ساعت ۸:۳۵ دقیقه گذاشتی این ساعت ها میتونی میتونی پاک کنی . ۹:۳۵ ،،10:۳۵ : ۱۱:۳۵ 

باید ساعت بره جلو هر یک ساعت اما دقیقه باید همون باشه . 

یه دقیقه فرصت داری پاک کنی 

♥️
2706