2733
2739
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1900982 بازدید | 158281 پست
خیلی سوپرایزت قشنگ بود عزیزم همیشه دلتون شاد باشه انشاله نی نی صحیح و سالم بیاد تو بغلت 

😍😍😍ممنونم عزیزم....انشاالله روزی خودت🙏🌹

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌹 خدایاشکرت بابت تمامی نعمت هات 🙏💛خدایا به تمامی دوستانم که منتظر معجزه تو هستن بهترین ها را رقم بزن وبهشون فرزندان سالم و صالح عطا کن...💐🌸خدایا کنجدمو سلامت برسون بغلم😍💕💕👶
چشم مرضیه جان..همرو انجام میدم خیالت راحت💕 شبت خوش عزیزم😙😙😙😙🌹🌹💋

شبت پر از مهربونی خدا مامان پوونه

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واسه اقا من سرم وصل میکردم توش استامینوفین و کدولاک میریختم برای تحلیل انرژیت میتونی سوزن بکمبلکس بز ...

مرصیه همسر منم بدونه ماسک پیشمه.. بنده خدا یه سره منو ماساژ میده . 🤦‍♀️

پدرشو درآوردم.. بلایی سرش آوردم که فوت مادربزرگشو فراموش کرد😂

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2731
سر اولی کافی بود فقط سرش اورد بالا گفت ااا باشه گرفت خوابید😂🤣😂 من سوپرایزم بد هفته ۱۶ هست چون نمی ...

انشاالله که بچه سالم و صالح خدا روزیت میکنه خیالت تخت شک نکن خدا جواب دعاهای مارو در حقت به بهترین نحو پاسخ میده🙏🙏مطمعن باش همه چی برات خوب پیش میره

اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌹 خدایاشکرت بابت تمامی نعمت هات 🙏💛خدایا به تمامی دوستانم که منتظر معجزه تو هستن بهترین ها را رقم بزن وبهشون فرزندان سالم و صالح عطا کن...💐🌸خدایا کنجدمو سلامت برسون بغلم😍💕💕👶
مرصیه همسر منم بدونه ماسک پیشمه.. بنده خدا یه سره منو ماساژ میده . 🤦‍♀️ پدرشو درآوردم.. بلایی سرش ...

فردا سرم وصل کن توش کدولاک بزن با استامینوفین بکمبلکس لعنتی ی چیزیه بد میگی خدا پدر این مرضیه بیامرزه😜

وقتی وجود خدا رو "باورت" بشه، خدا یه نقطه میذاره زیر باورت و "یاورت" میشه                                         معجزه تو دوباره بهم نشون دادی و یادم انداختی حواست بهم هست بد اون همه سختی که کشیدم ممنونم ازت دوست خوبم😊خدایا بابت داده ها و نداده هایت شکر🙏
انشاالله که بچه سالم و صالح خدا روزیت میکنه خیالت تخت شک نکن خدا جواب دعاهای مارو در حقت به بهترین ن ...

الهی امین حالا نمیدونم دلم ب چی خوش کنم  دوستان خواب ندیدین ندیدن حالا رفتن ببینن خواب دیدن دوقلو دارم 🤦🏻‍♀️😂🤣😅

فردا سرم وصل کن توش کدولاک بزن با استامینوفین بکمبلکس لعنتی ی چیزیه بد میگی خدا پدر این مرضیه بیامرز ...

باشه میگم اینارو دکتر مینویسه. 

خیر ببینی ان شاءالله 

عاقبت بخیر بشی عزیزم😘

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2740
باشه میگم اینارو دکتر مینویسه.  خیر ببینی ان شاءالله  عاقبت بخیر بشی عزیزم😘

چون همسر من بدنش طوری بود ک انگار یکی با یه کامیون چوب از پشتش رد شده بود باد پنکه ب بدنش میخورد صدای اخش در میومد بد تزریق اینا خب شد و کل مریضیش و افتادنش ۳روز بود الباقی نقاهت و بد استراحت

امروز انقد حرف زدم دیگه یسری از پستا برام ریپلایی نمیشه من دیگه برم لالا

@marziye68    

‍ 

خیالت راحت خدا بهترینشو بهت میده شک نکن با اطمینان برو جلو با عشق و لذت خدا حواسش هست بهت💕💕💕💕💕💕

امروز انقد حرف زدم دیگه یسری از پستا برام ریپلایی نمیشه من دیگه برم لالا @marziye68     ...

عزیزی برام خب بخوابی🤗

سلام عزیزم خداروشکر ک حالتون بهتره.اسم من معصومه اس ازتون خواستم منم دعا کنید تا بلکه انتظار ۴ سالم ...

الهیییییی عزیییزدلم..اسمتون توو لیستم هست گل زیباااا..حتتتماااا دعاگوت هستم..شمام بخواه..هرروز هردیقه هرثانیه،،از ته دلتتتت‌‌‌...فدات شنن ممنون..چشششششممم

ای جااانم...نمیدونی چه ذوقی کردم اسمم رو تو لیست دعاهاتون دیدم😍😍😍چه حس خوبی داره یکی واست دعا کنه و خودت ندونی😍😍😍

ان شاءالله همین روزا،واسه گل پسری شما،اشک ذوق بریزیم😍😍😍

خدای خوبم...خدای مهربونم...امیدم فقط به خودته...مطمئنم ناامیدم نمیکنی...خدایااا تو بساز...تو بسازی قشنگتررره😍خدایاااا شکرررت...خداجونم خودت مواظب تو دلیم باش...هدیه ای که بعد از کلی سختی بهمون بخشیدی،سلامت برسون بغلمون❤ خدای مهربونم...فقط به خودت سپردمش.....خدایا شکرت.........از این معجزه های شیرین قسمت همه ی منتظرا...الهی آمین...
ای جااانم...نمیدونی چه ذوقی کردم اسمم رو تو لیست دعاهاتون دیدم😍😍😍چه حس خوبی داره یکی واست دعا کنه ...

اره ،خیلی حس خوبیه،منم خیلی دوس دارم اينجوری، احساس میکنم گیراتر باشه.

انشالا که دعام در حقت بگیره

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.

چله سوره مریم 

روز ششم

به نیت باردار شدن لیاسا ۱۲۷۶

انشالله ک بزودی به لطف ایزد منان خواستتون برسید🙏🙏🙏

2706