2752
2734
عنوان

دورهمی مامان اقدامی ها

| مشاهده متن کامل بحث + 1907687 بازدید | 158359 پست
ممنونم از همدردیت ❤ بله همسرمم میگه هم خودتو اذیت میکنی هم مامانو  خیلی تو خودم میریزم با خود ...

ان شاالله خدا به دلتون صبر و آرامش بده🤲

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
نه گناهه طفل معصوم بخدا  نمیتونه نفس بکشه عصبی میشه جیغ میزنه🤣نمیتونه بخوابه بیچاره اها باشه ...

تو رو خدا از حالتاش نگو ،میام پیداش میکنم قورتش میدما🤤

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

عه عزیزم این چه حرفیه. تو سوال داشتی بپرس ،حالا من نه ،هر کی ببینه پیامتو سریع جواب میده. اینجا جمع ...

باش عزیزم حتما....از نظر من اگر خدا تو تقدیر من پسر باشه دقیقا شب تخمک گذاری لقاح انجام میشه....پس من تا جمعه ی روز درمیون از یکشنبه تا سه شنبه هر شب....این خیلی بهتره 

2731
باش عزیزم حتما....از نظر من اگر خدا تو تقدیر من پسر باشه دقیقا شب تخمک گذاری لقاح انجام میشه....پس م ...

انشالا که هر چی خیره برات پی بیاد 

خدای بزرگ و قشنگم کاش میتونستم بابت شکرانه اش دستاتو ببوسم.خدا جونم مراقب دو پرنسسم و باباشون باش،که دنیامن.
نشاسته چی؟ اونو چقدر و چه جوری بخورم؟

از وقتی که اقدامات تموم شد ،روزی یه قاشق بریز تو لیوان بخور تا روز موعد.

اگه مزشو دوس نداشتی یکی دو قطره گلاب بچکون

یاخدا کلا صبوری؟؟ چرا همین امروز نمیری

اینجور نگو،منو وسوسه نکن.😡

نه من دو هفته هم صبر میکنم که دقیق بفهمم

قاصدک جون شما نمیدونی چی خوبه واسه ترش کردن وسنگینی معده؟

عزیزم من شبها اسید معده ام میومد تا توی حلقم... خیلی اذیت بودم... به دکتر گفتم، بهم قرص پنتوپرازول با اسم شرکتی پنتومید داد.... روزی یکی نیم ساعت قبل از صبحانه

یه چند باری هم معده ام درد میگرفت، انگار که یه تیر خورده تو معده ام زده به مهره ی کمرم بعد اینم به دکتر گفتم، برام شربت معده نوشت به اسم آدی ژل... توی دستورش نوشته هر ۸ ساعت... اما دکتر گفت هروقت معده ات درد میکرد بخور

این تجربه ی منه

چون میترسیدم عرق نعنا زیاد بخورم... البته خیلی هم تاثیر نداشت

خدایا از این جیگر تپلیای بازیگوش به همه ی خاله های نی نی سایتی پسرم بده لطفا🤲                              اگه دنیا بخواد و تو بگی نه... نخواد و تو بگی آره تمووومه....اول و آخر تو هستی خدا جوووونم
از وقتی که اقدامات تموم شد ،روزی یه قاشق بریز تو لیوان بخور تا روز موعد. اگه مزشو دوس نداشتی یکی دو ...

مگه نشناسته نمیخورن بدن قلیایی بشه؟ خوب نباید قبل یا همزمان با اقدام بخورم؟

قاصدک جون شما نمیدونی چی خوبه واسه ترش کردن وسنگینی معده؟

شبها بالشت رو طوری بذار که اسید معده ات نتونه برگرده

روی دست چپ بخواب

ادویه ی غذایی رو کم کن

چیزایی که اسید معده رو زیاد میکنه نخور

بین خواب و شام فاصله بنداز

این کارها هم باعث میشه اسید معده کمتر برگرده

سلام گلم از ۶ عصر شروع میکنه تا ساعت ۱۲ شب گریه میکنه بعدش اره خوب میخوابه الحمدلله

اخی عزیزززم

شاید کولیک داره... به دکتر گفتی؟

یکی از علائم کولیک اینه که بچه ها سر ساعت مشخصی شروع میکنن به گریه

2706