2737
2734
عنوان

کیا ۳ تا بچه دارن خیلی داغونم میاید

| مشاهده متن کامل بحث + 34222 بازدید | 565 پست
نی نی های من ۳تاان ۱۵ روزشونه فعلا که فقط شیرینی بوده و سختی ندیدم . منم سنم کمه

طبیعی ۳قلو باردار شدید یا با آی وی اف ؟ 

خدا براتون حفظشون کنه  دلم رفت که

میشه با دلهای پاکتون برای مامان شدنم صلوات بفرستید
ببخشید میشه بگین چجوری میتونم کمک بگیرم برا تربیت بچه ممنون میشم کمک کنی🥰

عزیزم یه روان شناسای کودک هستن که منم بچه بودم مامانم برد

باخاش دوست میشه بهش میگه نقاشی بکش چند تا سوال میپرسه بعد به مامانش میگه مشکل بچه چیه و راه حلش چیه

شاید چند جلسه لازم باشه

خیلی خیلی واسه خودتو بچه خوبه

میشه واسه اموات خودت و بابای من یه فاتحه بخونی🙏؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ممنون گلم  دوز چندش رو بخرم؟ یا فقط به دوز داره؟چقدر بهش بدم؟ شما هم بچت مریضه خدای نکرده؟

گلم آریپیرازول 5 بخر شبی یه نصفه بهش بده بعد از یه هفته سه چهارم بهش بده. پسر من بیش فعاله میخوره آروم میخوابه

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟
گلم آریپیرازول 5 بخر شبی یه نصفه بهش بده بعد از یه هفته سه چهارم بهش بده. پسر من بیش فعاله میخوره آر ...

ممنون مهربونم 

تا چند وقت میشه بهش بدم؟

واقعا خیییلی اذیتم بخدا همش صدا میده و ناخودآگاه خیییلی زیاد میخنده که کلافم میکنه گاهی تا خود صبح میخنده 😔

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
ممنون مهربونم  تا چند وقت میشه بهش بدم؟ واقعا خیییلی اذیتم بخدا همش صدا میده و ناخودآگاه خییی ...

ای وای چقدر بد.من الان یک ساله دارم به پسرم میدم . اگه میتونی یه دکتر ببر قرص بده بهش اینجوری خیلی سخته نمیتونی بخوابی 

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟

خدا به من هنوز اولیش رو لایق ندونسته....ولی سه تا گل ....خداحفظشووون کنه برات....خدا بزنم میداد می آوردم....دهن مردمم بگه

...بگه.....به کلیه چپ اسب ناصر الدین شاه😁😁😁

یارا کوچولو.....تو هنوزم دل اومدن نداری مامان؟ اینجا مگه چقد ترس داره.....ینی ما لایق داشتنت نمی دونی....؟ ما دنیا رو برات گلستون می کنیم....چقد تو پیج های دکتر ها و زایمان هاشون باشم و اشک بریزم....حسرت به کنار اون شوق که پس من کی اون لباس آبی رو تنم می  کنم و تو آخرین تکونات و تو دلم میخوری و نیم ساعت بعدش میای بغلم....یارا تو اصلا چه شکلی هستی؟  چشما ت چه رنگیه....رنگه چشای مادرت تو ۲۹ سالگی میشی متمایل به حسرته....یارا دستات ....مث دستای مامان کشیده است.....چال لپ بابات رو صورت قشنگت هست....یارا مامان تو صدای گریه ات چه جوریه؟ چقد آخه انتظار ...یارا اشکام خشک شد بیا......این تن دلش میخواد مهمونش باشی ۹ ماه....این زندگی تو رو می خواد....یارا مامان منتظرم نزار دیگه....یکم دلت با ما باشه با مرام.....دلم برات پر میزنه.....خدایاااا به دادم برس.....یه صلوات مهمونمون کن
2740
میدونی چند سال دیگه چه عشقی میکنی که خدا بهت دختر داده  یعنی اگه نداشتی بعدها یه جایی دلت قنج ...

خداروشکر پس واقعا آروم شدم عزیزم ممنون

دلم واقعا دختر میخواست خدا خودش کمک کنه بتونم از پسش بربیام و قشنگ ب هر سه شون رسیدگی کنم

سپردم دست خدا انشالله اگه صلاحم باشه خودش جفت و جور میکنه . فرقی نداره دختر و پسر اولاد سالم و صالح ...

بله عزیزم درسته ان شاالله خدا خودش برات جفت و جور میکنه واقعا

ای خواهر نه فکر اینکه چطور باید از پسش بربیام و حرف و طعنه مردم خواب شب از چشم گرفته ولی این تاپیک ک ...

به مردم چه ربطی داره واقعا ن نگهداری میکنن ن خرجشو میدن یا کارشون فضولیه یا دخالت یا حسادت ی جوری رفتار کن که ضایع بشن خودتو از حرفای منفی شون دور نگه دار عزیزم ان شاالله ب سلامتی و دل خوش فارغ میشی 🥰

عزیزم دوستای من چهار تا و پنج تا دارن دلت براب این روزا تنگ میشه. لذت بازی کردن با بچه هات رو ببر

⭕ﻭ ﻫﺮ ﻛﻪ ﺍﺯ ذکر ﻣﻦ(نماز و قرآن) ﺭﻭﻯ ﺑﮕﺮﺩﺍﻧﺪ، ﺑﻰ ﺗﺮﺩﻳﺪ ﺯﻧﺪﮔﻰ ﺳﺨﺘﻰ❌  ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺩﺍﺷﺖ ﻭ ﺭﻭﺯ قیامت 🚫ﻧﺎﺑﻴﻨﺎ🚫 ﻣﺤﺸﻮﺭﺵ ﻣﻰ ﻛﻨﻴﻢ⭕➡️ ۱۲۴ طه💢 ما ابد در پیش داریم. بخاطر ۱۰۰ سالِ دنیا، ابد رو خراب نکنیم.اگه مشکل داری اعتمادرو بخون. تاپیکرزق و روزیو تاپیک تاپیک آرامش
2706