2752
2734
عنوان

کیا ۳ تا بچه دارن خیلی داغونم میاید

| مشاهده متن کامل بحث + 34319 بازدید | 565 پست
خیلی هم عالی انشالله نام دار باشند هر سه من فقط ی پسر دارم نه سالش فعلا که خدا نخواسته خواهر و برادر ...

ان شاالله خدا میخواد و گل پسرت از تنهایی درمیاد عزیزم 

[QUOTE=208553453]من نمبتونم بپذیرم داغون میشم همین الان مدام ترس از دادن همسرمو دارم از خدا میخوام ب ...

فقط کرونا  نیست از سرطان و سکته کلا همش ترس دارم 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس من لوله خودمو ببندم حتما

عزیزم لوله مرد مطمئن تر از زنه

ولی اونم نشد

حکمت باشه هیچی جلوشو،نمی گیره

حکمت باشه با صدتا ای وی اف هم بچه نمیاد

میشه واسه اموات خودت و بابای من یه فاتحه بخونی🙏؟
عاشق فاصله سنی کمم زن داداشم پشت هم دوتا اورده اولی بزرگه  باهم بازی میکنن یدفع جنگم میکنن &n ...

پسرای من هم بازی ان گه گاه دعوام میکنن ولی بیشتر بازی میکنن و وقتی یکی شون نباشه اون یکی دپرس میشه باهم شادن 

2731
منم هدفم کلا ۲بچه بود،دومی زد دوقلو شد،هنوزم مهرشون به دلم نیس،واقعا توانایی ۳بچه ندارم 

اینجوری نگو عزیزم خواسته خدا بوده خدا حفظشون کنه برات ما آدما ی وقتا حکمت خدا دیر برامون نمایان میشه حتما حکمتی داشته و مطمئن باش تو مهرو محبت و توانایی ۳بچه رو داشتی ک خدا داده مامان من همیشه بهم میگه 

چه حرفا😅 مگه خرج شونو مردم میدن که نگران حرفشونی؟ ما قراره پنج تا بیاریم که البته یک یا دوتاشو قر ...

اتفاقا من همیشه ب شوهرم میگفتم اگر دختردار نشدیم ی دختر ب فرزندخواندگی بیاریم از نوزادی خودمون بزرگ کنیم همسرمم راضی بود

منم سومی رو ناخواسته باردارم حرف که نگم برات چقدر شنیدم البته خودمم تا الان که چن روز به زایمان موند ...

ب خاطر موج منفیه حرف ی مشت آدم نفهمه عزیزم

تو لایق بودی ک خدا بهت هدیه داده تو این تاپیک بچه ها کلی حرفای قشنگ زدن حتما بخون خودتم ناراحت نکن ان شاالله زایمان راحتی داشته باشی و ب دل خوش تو دلی تو بغل کنی ببینیش عاشقش میشی و همه حرفا یادت میره منم سر زایمانت یاد کن برای همه اونایی ک منتظر بچن سر زایمانت دعا کن دامنشون سبز بشه 

مثه من همش میگم چرا سقط نکردم،من خانواده شلوغ و پرجمعیت دوست ندارم نهایتا ۴نفره میخاستم😔

تو لایق بودی ک خدا بهت هدیه داده تو این تاپیک بچه ها کلی حرفای قشنگ زدن حتما بخون خودتم ناراحت نکن ان شاالله زایمان راحتی داشته باشی و ب دل خوش تو دلی تو بغل کنی ببینیش عاشقش میشی و همه حرفا یادت میره این حرفارو نزن خدا قهرش میگیره

منم دوتا دارم شیش ماه دیگه سومی رو میخوام باردار بشم خداروشکر کن زرنگ باش حرف مردم روت تاثیر نداشته باشه بخدا از حسودی میگن وگرنه زر زیادیه

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋