2752
2734
عنوان

کیا ۳ تا بچه دارن خیلی داغونم میاید

| مشاهده متن کامل بحث + 34319 بازدید | 565 پست
قبلا دکتر قرص داد ولی اثری نداشت😔

آریپیپرازول بهش بده نیم ساعت قبل خواب آرام بخشه خیلی راحت میخابه منم به پسرم میدم

به این حجم از خوش شانسی رسیدم که  اگه یه نیزه از آسمون بیافته پایین صاف میره توی ماتحتم🤨🤨🤔😵‍💫😟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم بچه بودم همش حسرت خواهر و برادر داشتم، بعدش صاحب دو تا داداش شدم ولی الان ازشون متنفرم به معنای ...

چرا؟؟؟واسه خودم میخوام بدونم که بچه هام این حس توشون به وجود نیاد.رفتار پدرمادرت باعث شده؟

چرا؟؟؟واسه خودم میخوام بدونم که بچه هام این حس توشون به وجود نیاد.رفتار پدرمادرت باعث شده؟

نه به پدر و مادرم ربطی نداره ، داداشام ذاتشون بد هست متاسفانه به خصوص کوچیکه  همیشه بهم حسادت می کنن و دوست ندارن خوشی منو ببینن 

2731

من ۳ تا بچه دارم ۲۸ سالمه بچه اولم ۱۰ سالشه و آخرم ۶ ماه خیلی سخته هم بچه مدرسه ای هم یه دختر ۳ ساله و یه دونه هم نوزاد ولی اینکه با هم بزرگ میشن و من هم تو جونی اینا رو آوردم امیدوارم می کنه به آینده که من انشاءالله چند سال دیگه می تونم برا خودم خیلی وقت بزارم 

آریپیپرازول بهش بده نیم ساعت قبل خواب آرام بخشه خیلی راحت میخابه منم به پسرم میدم

ممنون گلم 

دوز چندش رو بخرم؟ یا فقط به دوز داره؟چقدر بهش بدم؟

شما هم بچت مریضه خدای نکرده؟

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
ناخواسته بود با قرص باردار شدم اوضاع مالی مون شکر خدا خوبه مشکل مالی ندارم فقط فکر رسیدگی و دخالت م ...

خدا برات نگهشون  داره 

خدارو شکر اوضاعتون خوبه منم یکی از دوستام سه تا داره هر کدوم با فاصله سنی ۲ سال الان کوچیکه دوسالشه همه رو با هم میاره باشگاه😍

امروز یکی از دوستام که دوتا دختر داره یک پسر از دنیا رفت نمیدونم بچه هاش چیکار می‌کنند 

سه تا رو گذاشت و رفت بدون اینکه فکر حرف مردم باشه ببینه چی میگن 

از صبح نمیدونم چی میکشم نفهمیدم چی شد شب شد