2733
2734
والا من خونه قبلیم 150 متر بود، 2 تا اتاق داشت ک اصلا نمی‌رفتم اونجا چون خالی مونده بود، الان اسباب ...

منم خونه بزرگ اصلا دوست ندارم برعکس من شوهرمه بعش میگم من میخوام بهش برسم برا من همین کوچیک کافی هست مگه میخواد ادم فوتبال بازی کنه 🤣

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

پدرشوهرم هم داین سرکوفت برادرم را به من می زد که داداشت اجاره نشینه‌...داداش من خونش را فروخت مغازه ...

اگه خدایی وجود داشته باشه باید تقاص این حرفا و طعنه ها رو ببینم

2731

من 5 ساله ازدواج کردم یه دختر سه ساله هم دارم از اول زندگی تو این خونه هستیم خونمون 58 متره مستاجرم هستیم خب کوچیکه خیلی مخصوصا ک بچه هم دارم تازه طبقه چهارم و آسانسور هم نداره خیلی بهم سخت میگذره ولی من حاضرم همیشه تو همین خونه باشم عوضش سه تا مشکل بزرگ ک دارم اونا حل بشن 

بچه ها واقعا دلخوشی و سلامتی خیلی مهمتر از اینچیزاس 

حشمت فردوس یجا تو فیلم میگه : شنیدی میگن مردی و مردونگی؟ اشتباه میگن این دوتا شبیه هم هستن ولی یکی نیستن مردونگی یعنی بخشش ،یعنی گذشت ،یعنی دستِ پاک داشتن چشمِ پاک داشتن ،دلِ پاک داشتن اینا یعنی مردونگی .اون روزی که داشتن رو اینا اسم میزاشتن همه اون کسایی ک اونجا بودن مرد بودن پارتی بازی کردن اسمشو گذاشتن مردونگی  همه مردا مردونگی ندارن ولی خیلی از زنا هستن که همه این خصلتارو باهم دارن ..... خلاصه ک خواستم بگم اگه یکی دورتونه ک  اینارو تو وجودش داره ب جنسیتش نگاه نکنین بچسبید بهش این همون کسیه که میتونین بهش تکیه کنین حتی اگه یه دختر ۱۶ ساله اس یا خانوم ۷۰ ساله ........
2740
چجوری اخه

زایمانه دیگه ،قبلا توخونه چجوری زایمان میکردن

من همونجوری تو بیمارستان زایمان کردم

ولی بیمارستان خصوصیه خوب رفتم خرجم نسبت به یه همچین زایمانی زیاد شد ولی خب رفتم که ماماهای تازه وارد اذیت نکنن

تو همه روزای سختی که به من گذشت رو دیدی💐 من همیشه حضورتو تو زندگیم حس کردم❤ یه روز ازت یه پسر خواستم تا حامی و تکیه گاهم بشه و تو بهم دادیش ❤ حالا ازت یه دختر خواستم که مونس و همدمم بشه و بازم تو بهم دادیش ❤ گفتی ان مع العسر یسرا ، فان مع العسر یسرا💐 بابت همسر خوبم، خونه نقلی و پر از آرامشم و این روزای زیبایی که از سختی به آسونی رسوندیم شکرت ❤ حالا من مامان یه آقا پسر خوشتیپ و یه نی نی دختر خانم زیبا هستم 😍
من ندیدبدید نیستم  وقتی چیزی رو نمیدونی حرف الکی واصافه نزن . از حرفات معولومه چقدر ابله هستی

گوشیو ببر بده مادرت عزیزم شاید بچه هستی، اما اگر بالای 20 سال هستی و اینطوری با من حرف میزنی مادر نزاییده کسی بخواد اینجوری با من زر بزنه، این یه طرف 

بعدشم همه دارن بهت میگن شعور نداری فقط من ک نیستم، 

برو پشت کوهتون به گوسفندا پُز بده اینجور مکان‌های عمومی برای تو زیادیه، ریپلای اصلا نمیکنم چون لیاقت نداری باهتت دهن به دهن بشم، بای بای

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

من ۷ماهه عروسی کردم . خونه م خیلی کوچیکه . مبلمانم رو بخاطر سبکشون ب شیوه اصلیش نمیتونم چیدمان کنم ... اشپزخونه م کوچیکه و مجبورم یک قاشق هم ک کثیف شد سریع بشورم چون خیلی شلوغ و دست وپاگیرمیشه... 

اماااا خودم دیوارکوب درست کردم ست با مبلمانم . جدیدا میخام تابلو هم درست کنم .

بااینکه شاغلم ولی دوس دارم انجام بدم 

من خیلی به کوچیکی خونم فکر نمیکنم چون خداروشکر همسرم اونقدر خوبه و هوامو داره که هرجا باشم رو واسم بهشت میکنه .

گاهی یادم میره مشکلات خونه رو . 

بااینکه نوسازه   تنها مشکلش کوچیک بودنشه   

🦋 تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی, من یک جهان پر از رازم🦋خانمی خودساخته که هیچ چیزی مانع رشدش نشده ❌ نمیشه❌ و نخواهد شد❌👠  
منم خونه بزرگ اصلا دوست ندارم برعکس من شوهرمه بعش میگم من میخوام بهش برسم برا من همین کوچیک کافی هست ...

آره والا خونه کوچیک بهتره، زیادم کوچیک نه، معمولی دیگه 70 80 متر کافیه برا یه خانواده 3 نفره، چون آدم واقعا خسته میشه، بعدم سلیقه تو خونه بزرگ اصلا معلوم نمیشه 😂تنبلم یکم 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

منم‌ تو ساختمون قدیمی پدر شوهرم یه واحد دارم....برادرشوهرا و مادرشوهرمم هرکدوم واحد جدا دارن

محلشون خوبه.....ولی زوار خونه در رفته....مدلش قدیمیه...استاندارد نیست....همه از کم آبی مینالن....نمیدونم چرا فشار آب اینجا انقد زیاده...دوش خریدم یکو نیم....یه بار با فشار متوسط استفاده کردم لبه هاش کنده شد.....مدل آشپزخونه قدیمیه....اتاق خواب....پذیرایی....پاگردا.....من دلم ساختمون تازه ساز میخواد....اینجا دلگیره....وسیله هام خیلی قشنگن....ولی مدل خونه زده تو سرشون.......دلم نمیخواد مهمونی بدم و کسی بیاد....البته همه تو این آپارتمان رویای رفتن دارن....ولی خریدار خوب پیدا نمیشه....مفت میخوانش...پدرشوهرمم نمیده....برادرشوهرمم میگه باید جوری فروش بره نفری یه واحد تازه ساز نصیبمون بشه.....خدایی اینام توقعشون زیاده....خلاصه دنبال در رو هستم....حساس شدم به همه چیز.....دعا کنید نجات پیدا کنم

2706