2733
2734
دنیای الان تاریک شده نمیتونن تصور کنن اون عمق دوس داشتن عرفانی رو چون کلا عرفان نابود شده

دقیقاااا

اصلا این هایی که این خزعبلات رو به ایشون نسبت میدن من مطمئنم حتی یک بار یک بار هم آثار ایشون رو به طور کامل مطالعه نکردن

هر اثر ایشون دارن شخصیت بزرگ و عارف و والای ایشون رو فریاد میکشن

اصلا این حرفا برای اسطوره شعر و ادب و عرفان مضحک

پرنده ای که مقصدش پرواز است،از ویرانی لانه اش نمی هراسد:)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چی بوده جریانش، کجا میشه راجبش خوند

شمس تبریزی و مولانا در مسیر عرفان با هم آشنا شدن

و مولانا چیزهای زیادی از شمس یاد گرفت..

ولی افرادی حسادت کردن بهشون و افرادی سو برداشت کردن از این رابطه..

در پی همین مسائل شمس فرار کرد از قونیه و دیگه کسی ازش اثری نیافت...

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
چی بوده جریانش، کجا میشه راجبش خوند

در مورد تحقیق هم کتابهاشونو تهیه کنید

زندگینامه ها رو..

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

شعرای مولانا پراز رمز و راز و  درس و عرفانه که خوندنش میتونه توی مشکلات بهمون آرامش بده یکی از داستاناشو خیلی دوست دارم همونی که مردی دوس داشت زبان حیوانات رو یاد بگیره

نه اون چیزی که شما فکر میکنید 

عشق فقط بین پسر و دختر نیست 

عشق بین مادر و فرزند هست عشق بین فرزند مادر هست 

عشق به خدا هست 

عشق به استادم یعنی همون احترام و ارادت

دردی که انسان را به سکوت وا میداردبسیار سنگین تر از دردیستکه انسان را به فریاد وا میداردو انسان ها فقط به فریاد هم می‌رسندنه به سکوت هم…    سکوت من به این معنا نیست که نمی توانم جواب دهم بلکه نمیخواهم دل کسی را بشکنم   اصالت را یکی دروغ نگفتن معنا میکند دیگری تهمت نزدن ولی من اصالت را برده ذات بد نبودن معنا میکنم  قله ای که چند بار فتح شود بی شک تفریحگاه عمومی میشود مواظب قلبت باش همه آدما روزی از دنیا می رن و چیزی که باقی می مونه اعتبار اوناست ‌‌‌... پس اعتبار مون رو حفظ کنیم که واقعی ترین دارایی یک انسان به اعتبار اونه     _ یه دختر مو فرفری چشم درشتم که دردای زیادی کشیده تو زندگیش اما با این وجود تجربه های زیادی هم داره   سوال علمی راجب بدن داشتین راجب اقتصاد داشتین  دلتون گرفته بود خواستید درخواست دوستی بدین درخدمتم ☘️❤️     https://abzarek.ir/service-p/msg/1716079  دیگر هیچکس او نخواهد شد ... حتی خودش .. درد ناشی از تکامل ...رو دارم تجربه میکنم 
شمس تبریزی و مولانا در مسیر عرفان با هم آشنا شدن و مولانا چیزهای زیادی از شمس یاد گرفت.. ولی افراد ...

تشکر، فکر مبکنم یجیزایی توی راهنمایی و دبیرستان راجبش گفتن بهمون. 

در مورد تحقیق هم کتابهاشونو تهیه کنید زندگینامه ها رو..

اهان.. خیلی علاقه ای ندارم به اینجور چیزا فقط همینجوری کنجکاو شدم گفتم شاید مطلبی چیزی کوتاه باشه راجبش... 

چالش برانگیز ترین مسئله در تاریخ ادبیات ایران

هم موافق داذه هم مخالف 

اگر اطلاعاتی درباره آزمون استخدامی میخواید تاپیکمو بخونید💓💓از خدا جوییم توفیق ادب، بی ادب محروم ماند از لطف رب☆ای کاش به جای خیلی از واحدهای بی محتوای درسی چند واحد ادب تدریس میشد. قطعا جامعه سالمتر،آرامتر،... داشتیم. 
مولانا یه شخصیت خیلی بزرگه آدم متاسف میشه که از ارادت و محبت ایشون به استادش شمس که خیلی ازش تاثیر ...

باز هم نمیشه به کسی چیزیو تحمیل کرد

چون خیلی ها معتقدن عشق جنسیت نمیشناسه و خب نسبت به عقیدشون چیزیو برداشت میکنن

ماهم اون زمان نبودیم و با چشم خودمون ندیدیم که حسشون بهم دیگه واقعا چجور حسی بوده پس نمیتونیم بگیم کدوم عقیده دربارشون درسته و کدوم غلط

2706