2733
2734
چون دلش میخواد خودشو ب رخ بکشه

انسان هیچ وقت داشته هاشو نمیگه، اینا همش از کمبود هست واقعا دلم براش سوخت، شایدم داشت خیالاتشو میگفت، مثلا دوسداشت خونش اونجوری باشه 😐

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
آره والا خونه کوچیک بهتره، زیادم کوچیک نه، معمولی دیگه 70 80 متر کافیه برا یه خانواده 3 نفره، چون آد ...

منم خونه م ۷۰ متر

🦋 تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی, من یک جهان پر از رازم🦋خانمی خودساخته که هیچ چیزی مانع رشدش نشده ❌ نمیشه❌ و نخواهد شد❌👠  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره والا خونه کوچیک بهتره، زیادم کوچیک نه، معمولی دیگه 70 80 متر کافیه برا یه خانواده 3 نفره، چون آد ...

اره 

الان دعوا سر چیه ؟شاید اون شخص دوست داره خونه و زندگی  ۵۰متری رو وسط شهر بزرگ و با امکانات تجربه کنه تا یه خونه بزرگ تو یه جای دور و بدون امکانات خیلی اینها فرقشه !

منم خونه م ۷۰ متر

انشالله توش شاد باشید، من از. وقتی اومدم این خونه یجورایی برکت با من اومده انگار، من تو اون خونه 1 روسری برا خودم تو 1 سال نتونستم بخرم، اینجا خوب بوده برامون تا الان 😉انشالله خونتون پرروزی و پر از نعمت و شادی 🥰

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
2728
اره  الان دعوا سر چیه ؟شاید اون شخص دوست داره خونه و زندگی  ۵۰متری رو وسط شهر بزرگ و با ا ...

اون میگه همه آرزوشونه تو خونه من بیان و زندگیم خیلی خوبه و یجورایی میگه انگار اونایی ک 60 متر خونه دارن چه گناهی کردن این میخاد تجربه کنه خیلی عجیبه انگار 😕

انشالله توش شاد باشید، من از. وقتی اومدم این خونه یجورایی برکت با من اومده انگار، من تو اون خونه 1 ر ...

الهی عزیزدلم  لبخند خدا همیشه رو به زندگیت   من حدود ۶-۷ماهه عروسی کردم  

🦋 تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی, من یک جهان پر از رازم🦋خانمی خودساخته که هیچ چیزی مانع رشدش نشده ❌ نمیشه❌ و نخواهد شد❌👠  
الهی عزیزدلم   لبخند خدا همیشه رو به زندگیت     من حدود ۶-۷ماهه عروسی کردم   &n ...

منم 4 ساله اما شوهرم میگه انگار روز اوله میبینمت 😂😂خولم کرده 

انشالله خوشبخت باشید 😉❤️❤️❤️

اون میگه همه آرزوشونه تو خونه من بیان و زندگیم خیلی خوبه و یجورایی میگه انگار اونایی ک 60 متر خونه د ...

عجیب نیست . در ضمن من اسم دارم و اسم من اون نیست لطفا یکم برای کاربرا ارزش قاعل بشید. در ضمن من نگفتم همه ارزوشونه .چرا حرفو عوض میکنی؟ .من نگفتم زندگیم خبلیییی خوبه ‌ 😶چرا از خودت میبافی اینا رو؟🤣

دلبر ناب دلم 
2738
اون میگه همه آرزوشونه تو خونه من بیان و زندگیم خیلی خوبه و یجورایی میگه انگار اونایی ک 60 متر خونه د ...

نه والا به شخصه ارزوم نیست جای دور باشم اما تو خونه بزرگ بازم حالا وسط تهرانی بالاشهری همچین متراژی بود جای فکر داشت 😅بعدم ۷۰۰متر بنا فقط  که خود خونه تنها نیست  که با عقل جور در نمیاد با تشکیلات حیاطی باغی چیزی رو هم میشه این مقدار 

دیدم همچین خونه هایی با تشکیلاتشون این متراژن نه فقط خونه 

عکس هم نزاشت انقد مقاومت کرد واسه عکس😊میتونست یه عکس بزاره و این همه بحث نکنه

دقیقا

کلا حرفلش با تاپیکاش تناقض بود

حس میکنم اون دوستش هم خودشه با دوتا شماره اومده.وقتی دوست هست این افلاینه

وقتی این هست دویته

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی