2733
2734
عنوان

پسرا وقتی بفهمن دارن عاشق میشن از دختره فاصله میگیرن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 687 بازدید | 78 پست
درود جالبه که متوجه این حرکت ما شدید، کمتر دختری متوجه میشه... حقیقتا این مسئله بسته به فرد و روحی ...

جدا از این مسئله یکی از دلایل دیگه ترسمون از رابطه هم میتونه باشه و یا اینکه اون پسر میترسه آینده اون دختر رو خراب کنه

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

جدا از این مسئله یکی از دلایل دیگه ترسمون از رابطه هم میتونه باشه و یا اینکه اون پسر میترسه آینده او ...

دقیقا همین

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.
شاید نمیخوان وابستش بشی چون خودشون خوششون نمیاد با دختره ازدواج کنن وگرنه اگر بخوان انقدر دنبال دخت ...

وااااای چقدر بد راجب این حرکتمون شما خانما دارید قضاوت میکنید....بخدا این یک چیز طبیعی بین ماست...

اتفاقا دقیقا اونی که دختر رو اصلا جدی نخواد ممکنه راحت تر پا پیش بذاره و اصلا از کوچیک شدن و رد شدن نترسه....

اگه دقت کنید هول ها توی این مسئله راحت ترن و ترسی نداره....دقیقا همش بد قضاوت کردید...و برای همه صادق نیست

با درود فراوان خدمت خانمای عزیز نی نی سایت، میدونم زیاد نمیتونم اینجا زنده بمونم     امیدوارم مدتی که هستم به خوبی و خوشی بگذره...
دقیقا همین

اتفاقا این حرکتمون جوریه که چون اون دختر رو دوست داریم و خیلی ترس ها برای اون و خودمون داریم اینجور عملکردیو داریم...

جالبه برام خیلیا خیلی بد قضاوت کردن این حرکتمونو!!!

درود جالبه که متوجه این حرکت ما شدید، کمتر دختری متوجه میشه... حقیقتا این مسئله بسته به فرد و روحی ...

دلیل اینکه یهو از یک دختر فاصله میگیرید و سرد میشید چطور؟ وقتی اون شخص خیلی هواتونو داره اما شما برعکس دیگه صمیمیت عاطفی قبلو ندارید و درگیر کارای خودتون میشید ازدواج اولویتتون نیست درحالی که خودتون هم وفادار و جدی هستین بهش و مصممین برای این رابطه

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب هستم▪️از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم، سرفرصتی مناسب تاپیک آخر سوالتون رومطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊کسانی که اعتقادی ندارن به هییچ عنواان ریپلای نکنن من انرژیم رو صرف افرادی که شکاک هستن هدر نمیدم❌ قضاوت های بیجا رو نمیبخشم . احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ مشاور و نماینده فروش محصولات پوست و مو زیرنظر شرکت مهلران☘مشاوره کلی و سوالات مربوط به علم ماورا در حد اطلاعات و تجربه ، خوشحال میشم کمکی کنم و درآخر اگر شکوفه آرامش و انگیزه در دلتون آسمانی شد من رو از دعای خیرتون بی‌نصیب نذارید  [ تویی که تا اینجا خواندی،بدان می‌آید روزهایی خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش و انگیزشی پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄
اگه پول نداشته باشن و یکم منطقی باشن میترسن دَر میرن

هم حق بود هم خنده دار. در میرن😂

کنجکاو در حوزه ارتباطات=کاربری تحقیقات من😁 اگه درخواست دوستی میدم هدفم فقط راهنمایی‌ و مشورت گرفتنه.
وااااای چقدر بد راجب این حرکتمون شما خانما دارید قضاوت میکنید....بخدا این یک چیز طبیعی بین ماست... ...

جدی میگید ؟؟؟

یعنی هرچی بیشتر علاقه داشته باشه خودشو کمرنگ تر میکنه جلو اون دختری که دوسش داره؟؟

شاید نمیخوان وابستش بشی چون خودشون خوششون نمیاد با دختره ازدواج کنن وگرنه اگر بخوان انقدر دنبال دخت ...

فکر کن وابستگی هم نداری یا اگه داری کمه ،ادم گیج میشه چه رفتاری داشته باشه 

دور هم میشی ناراحت میشه 

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب هستم▪️از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم، سرفرصتی مناسب تاپیک آخر سوالتون رومطرح کنید پاسخ داده میشه 🤍🌊کسانی که اعتقادی ندارن به هییچ عنواان ریپلای نکنن من انرژیم رو صرف افرادی که شکاک هستن هدر نمیدم❌ قضاوت های بیجا رو نمیبخشم . احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ مشاور و نماینده فروش محصولات پوست و مو زیرنظر شرکت مهلران☘مشاوره کلی و سوالات مربوط به علم ماورا در حد اطلاعات و تجربه ، خوشحال میشم کمکی کنم و درآخر اگر شکوفه آرامش و انگیزه در دلتون آسمانی شد من رو از دعای خیرتون بی‌نصیب نذارید  [ تویی که تا اینجا خواندی،بدان می‌آید روزهایی خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش و انگیزشی پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄
دلیل اینکه یهو از یک دختر فاصله میگیرید و سرد میشید چطور؟ وقتی اون شخص خیلی هواتونو داره اما شما برع ...

میخوام یک چیزی جهت اطلاع همتون بگم که نخواید برای تمومی پسر ها یک الگو یکسانی داشته باشید...

میدونید وقتی دارید از آقایون و یا خانم ها صحبت میکنید دارید راجب میلیون ها انسان با شیوه ها و نگرش ها و اعتقادات و ذات مختلف صحبت میکنید...

من هیییچ جوره نمیتونم چیزی بهتون بگم که برای طرفتون قطعی صادق باشه و چیزایی که میگم کم و بیش اتفاق افتاده...

برای این مسئله هم همین چیز صادقه...کسی که باهاتون سرد میشه دلیل خودشو توی رابطه باهاتون داره توی هر رابطه ای دلیل جدایی و سرد شدن خودشو داره و هر پسریم یک جور خط قرمز و عقاید برای خودش داره...

بعضی وقت ها ممکنه یک پسری از یک برخورد یا عملکردی اتون ناراحت بشه و برای اینکه دلتونو نشکونه و دوستتون داره جوابتونو کمتر میده و یا سرد برخورد میکنه که بدون ناراحتی و چیزی رابطش تموم بشه....

بعضی وقت ها هم ممکنه اون پسر موقتا اتفاقی افتاده باشه براش و روح روانش درگیر باشه و یا بخواد به روابطش فکر بکنه...

هیچ چیزی قطعی نیست و همش هرچی میشه به مسائل جنسی و خیانت نیست که شماها ربطش میدید     

بخدا اونقدری که برای ما میگین جنسی فکر میکنیم خودمون بهش فکر نمیکنیم...حداقل خیلیا

من برای این مسئله که گفتین خودمو مثال میزنم...

من مدتیه با دختری رفیق هستم و روابطم اصلاااا تا جایی که تونستم سمت مسئله عاطفی و جنسی و... نبردمش تمامی خط قرمز هارو رعایت کردم...

اون خانم متاسفانه همش سعی میکنه روابط عاطفی برقرار کنه و کمی جدیش کنه ولی من تموم تلاشمو میکنم روابط معمولی باشه فقط بخاطر اینکه 

دیدم اون خانم نه فقط با من بلکه با چندین پسر دیگه سعی میکنه روابط عاطفی و احساسی برقرار کنه و همین منو سرد کرده...

هر فردی چه خانم چه آقا دلایل خودشو توی این مسائل توی رابطش داره

میخوام یک چیزی جهت اطلاع همتون بگم که نخواید برای تمومی پسر ها یک الگو یکسانی داشته باشید... میدونی ...

چه خوب از همه جوانب به قضیه نگاه کردید و توضیح کامل دادید 

نه من قضاوتش نمیکنم ، فقط یسری رفتارهاشو درک نمیکنم 

گاهی ادم فکرمیکنه داره خودشو کوچیک و ضایع میکنه ، یا ادم درستشو انتخاب نکرده نمیدونم چی بگم

درکل ممنون 

جدی میگید ؟؟؟ یعنی هرچی بیشتر علاقه داشته باشه خودشو کمرنگ تر میکنه جلو اون دختری که دوسش داره؟؟

دوست عزیزم همیشه صادق نیست این قضیه...بسته به هر فرد و عقاید و خجالتی بودن و استرسی بودنش داره...

ولی برای خیلیا هست...هرچی میشه به مسائل خیانت و جنسی ربطش ندید بخدااا اونقدر که شما برای این مسائل نسبت به ماها این فکرارو میکنیم ما اصلا توی روند روزانمون فکر نمیکنیم...

هر پسریم عقاید و فکر و رفتار و ذات خودشو داره قرار نیست همه یک شکل باشن و قرار نیست همیشه استرسی باشن و یا نباشن...چون ما داریم راجب میلیون ها پسر با شکل و ذات و نگرش های متفاوتشون حرف میزنیم و قاعدتا هر پسری توی این مسئله یک جور برخورد داره...

ولی معمولا تا جایی که خودمم بودم و به این شکل رفتار کردم..

ماها وقتی ممکنه ترس از رابطه و همکلام شدن از طرفمون داشته باشیم اینکارو ممکنه کنیم که متاسفانه از بدشانسیمون توی این حالت همیشه اون دختر بیشتر جلو رومون آفتابی میشه     

ن ربطی ندارع واقعا پسره تا قبل از این که بهش بگم دوست دارم کشته مردم بود بعد ک گفتم ..... هعی

هی رفتم و هی شدم بیشتر راه بلد🍷🙂
2706