2752
2734

خانما من خودم اضافه وزن دارم و بی ام ای بدنم قبل بارداری ۲۹ بود 

میترسم باردار  شدم خیلی چاق بشم نتونم لاغر کنم دیگه 

چیکار کنم وزنم زیاد نشه؟

من ازاول بارداری تا الان که ماه ۴ هستم ۲ کیلو اضافه کردم گوگل نوشته خانمایی که آصافه وزن دارن نباید بالای ۷ کیلو اضافه کنند

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نباید زیاد بخوری دیگه 

مثل همیشه ات بخور 

چیزای خیلی قندی هم کمتر بخور 

به نظرم با متخصص تغذیه مشورت کن بهت برنامه غذایی بده 

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
چند کیلویی 

۷۲

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
قند بارداری نگرفتی؟ 

نه خداروشکر 

تا حد زیادی به زنتیک بستگی داره

خواهر و مادرت اگه زیاد چاق نشدن، شما هم ایشالا نمیشی

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                                                             لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هام رو چک کنم.

٧٢کیلویی

دو کیلو اضافه کردی

ینی هفتاد بودی

قدت چقدره؟

خب وزن ٧۰زیاده دیگه مخصوصا اگه فقط قسمت پهلوشکمت پر تر بوده باشه

باید قبل از بارداری فکر لاغری میفتادی

الان ک نینی تو دلت داری باید حسابی ب خودت برسی 

فقط میتونی سعی کنی ک مواد قندی کمتر یا اصلا نخوری

لااقل قند مصنوعی مصرف نکنی مث شکر و قند و انواع شیرینیجاتو شکلات و...

بجاش توت کشمش بخور

ب دکتر تغذیه هم میتونی بری بگی 

ولی لطفا سرخود غذاتو کموزیاد نکن نینی کوچولوت اسیب نبینه

ایشالله ب سلامتی و دل خوش بغل بگیریش

مَن سِپُردَم بِه خودَش،هَرچِه خُــ❤ــدا میخواهَد...
٧٢کیلویی  دو کیلو اضافه کردی ینی هفتاد بودی قدت چقدره؟ خب وزن ٧۰زیاده دیگه مخصوصا اگه فقط ق ...

قدم ۱۶۰

٧٢کیلویی  دو کیلو اضافه کردی ینی هفتاد بودی قدت چقدره؟ خب وزن ٧۰زیاده دیگه مخصوصا اگه فقط ق ...

اخه ظاهرم چاق نیست یا چاق زشت نیستم

برای همین برام مهم نبود اضافه وزنم 🥲

الان استرس زشت شدن گرفتم

قدم ۱۶۰

چاق بودی دیگه

نینی مقصر نیس ک

من۶٣کیلوام قدم١٧٣

باز میگم چاقم البته فقط ی ذره شکموپهلو دارم کباشگاهم میرم اب کنم همزمان اقدامم هستم

حالا شما قدات از من کوتاه تره وزنتم بالاتر بوده

ب دکتر تغذیه مراجعه کن تا بعده زایمان کارت راحت تر باشه

منم دعا کن خدا بهم ی نینی بده اگه صلاحمه

اخه ظاهرم چاق نیست یا چاق زشت نیستم برای همین برام مهم نبود اضافه وزنم 🥲 الان استرس زشت شدن گرفتم

استرس نگیر عزیزم

تو ی مادری

و هر اتفاقی که بابت بارداریت برات میفته رو دوست داشته باش

بجلی اینکه استرس بگیری برو دکتر تغذیه شرایطتو کامل بگو تابرات برنامه غذایی بده بهت کمک میکنه توی کنترل وزنت