2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
وااای خواستم بگم اگه ۱۰۰ درصد معتاده بزار خونه مصرف کنه🙈 که گفتی گل! اونو صد در صد تو خونه بهش م ...

نمیدونم چیکارش کنم دیگ.اینجور ک معلومه حالاحالاها نمیخاد بزاره کنار

و هیچ ذوقی برای زندگی...
ن ب منم‌کاری‌نداره فقط‌میگه اینستا نرو اونم‌برااین‌میگه ک‌نرم‌فالوش کنم‌پست واستوریشو ببینم‌😒برامنم ...

به خداااا این بهتر از اینه که مثل شوهر من دست به گوشی بزنی دعوا رابندازه که همش سرت تو گوشیه 😤یه وات دارم فقط هیچی هم توش نیست 

بعد خودش هر وقت خونه باشه سرش تو گوشیه 

تا تو میخوای یه چیزی سرچ کنی سرشو برمیگردونه چیکار میکنی😐چرا نمیای پیش من گوشی ببینی

2740

میشه کمکم کنیدhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/7255029/چرا-باردار-نمیشم-مگه-بعد-سقط-زود-باردار-نمیشن

با دعاهای شما خوبا من درشرف مادر شون و معلم شدنم...میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا معلم شدن خودم رو ازش گذشتم همسرم کار خوب گیرش بیاد الهی امین ....برای سلامتی خانوادم صلوات حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........
پوخ قویوم‌بله اولمایا🤣میخام‌سر به تنش نباشه نکبت انقد اذیتم‌کرده ولی دوسش دارم‌خرو☹️💔

ببین تو یه رابطه هیچی نمیتونه دونفرو کنار هم نگه داره بجز دوست داشتن 😉😍😍

خودت سعی کن به حرفش بگیری یه سرگرمی درست کن براش ببرش بیرون

2706