2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
وااای خواستم بگم اگه ۱۰۰ درصد معتاده بزار خونه مصرف کنه🙈 که گفتی گل! اونو صد در صد تو خونه بهش م ...

نمیدونم چیکارش کنم دیگ.اینجور ک معلومه حالاحالاها نمیخاد بزاره کنار

و هیچ ذوقی برای زندگی...
ن ب منم‌کاری‌نداره فقط‌میگه اینستا نرو اونم‌برااین‌میگه ک‌نرم‌فالوش کنم‌پست واستوریشو ببینم‌😒برامنم ...

به خداااا این بهتر از اینه که مثل شوهر من دست به گوشی بزنی دعوا رابندازه که همش سرت تو گوشیه 😤یه وات دارم فقط هیچی هم توش نیست 

بعد خودش هر وقت خونه باشه سرش تو گوشیه 

تا تو میخوای یه چیزی سرچ کنی سرشو برمیگردونه چیکار میکنی😐چرا نمیای پیش من گوشی ببینی

2740

میشه کمکم کنیدhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/7255029/چرا-باردار-نمیشم-مگه-بعد-سقط-زود-باردار-نمیشن

سلام مهربونا میشه ازتون خواهش کنم دعا کنید همسرم کار خوب گیرش بیاد تا اینقدر خسته نباشه انشالله تنش سلامت باشه،خدایا یعنی میشه منم معلم شم...برای سلامتی خانوادم و پسرم که یه عمل سخت در راه داره صلوات میفرستی حالا برای خودت و آرامشی که از دعا کردن واسه من بهت رسید صلوات...از هر دستی بدی از همون دست میگیری  ممنون میشم برام دعا کنید حتما خدا تورو هم به آرزوهات میرسونه💓💓💓خدایا به من و همسرم توانی بده که هیچوقت تورو از یاد نبریم و راضی به رضای تو باشیم........
پوخ قویوم‌بله اولمایا🤣میخام‌سر به تنش نباشه نکبت انقد اذیتم‌کرده ولی دوسش دارم‌خرو☹️💔

ببین تو یه رابطه هیچی نمیتونه دونفرو کنار هم نگه داره بجز دوست داشتن 😉😍😍

خودت سعی کن به حرفش بگیری یه سرگرمی درست کن براش ببرش بیرون

2706