2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وا چرامیزاری تااین وخ کوچه‌گردی کنه بگیر چوب تو استینش بکن خاهر

ترک نمیکنه خواهر هفته ای یه شب این بساطه سر کوچه میشینن میگن میخندن....منم دیگه کاریش ندارم....

تاپیک مانکن های زیبا گروه طلایی💛💛💛.یه تثبیتی بااراده😍😍😍.وزن اولیه 98 وزن تثبیت 66 .قد 158

رفت بیرون الان

💢💢💢باردار نیستم تیکر بارداری زدم که بعداز تمام شدن تیکرباردار باشم🥰.میشه برام دعااااکنین اگه اینبار باردارشدم بچم سالم باشه🙏ان شالله خداااااوند به تموم منتظراااااا بچه سالم وصالح ببخشه🤲
2731

آب گوجه میخوره به دست بچه ها درست شده 😂😂من کرونا دارم بچه هام خودشون آب گوجه درست کردن میخورن خودم سرگیجه شدید دارم بلند میشم نمی تونم کاری کنم 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜

برابعضیاتون تعجب داره که شوهرا این وقت میرن بیرون منم بعدازچندسال تعجب میکنم شوهرم ۱۲ میره ۵ صبح میادوقتی میره شهرشون به باباش گفتم تونمیگی کجا میره کجامیاد این ساعت گفت من مثه تو محدودش نمیکنم...درجریانین ساعت محدودیت رو ۵ صبحححححح

فقط میدونم مصرف گلش خییلی خییلی بالاس دیگ نمیدونم چیز دیگ ای هم میکشه یا ن

وااای

خواستم بگم اگه ۱۰۰ درصد معتاده بزار خونه مصرف کنه🙈

که گفتی گل!

اونو صد در صد تو خونه بهش مزه نمیده و بیرون میره در کل🤦🏻‍♀️

طفلی تو

😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خنده نداره که،الان فصل فصل هلوئه،همه شوهرا طی شبانه روز هلو میخورن

خانم گلای تسبیح به دست میشه صلوات بعدی رو برا پسرکم بفرستید همیشه تنش سالم باشه و عاقبتش بخیر،منم دعاتون میکنم