2752
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کرونا داره رفتم با ماسک بغلش کردم الهی قربونش برم من فشارم داد دلش تنگ شده بود برا بغل

آدمی که تنها قوی شدن رو یاد بگیره مثل آدمیه که بتونه تنها توی جنگل زندگی کنه و این آدم حالا دیگه شکست ناپذیر میشه....البته که تعریف شکست ناپذیر کسی نیست که شکست نمیخوره، بلکه کسیه که بلند شدن دوباره  بعد از شکست ها رو یاد گرفته....و حالا میشه گفت کسی که از اعماق چاه مشکلات به تنهایی خارج‌ میشه،  قدرت روبرو شدن با انواع طوفان های زندگی رو داره...پس اگه در اون موقعیتی نترس و ادامه بده....چون چیزی که آخرش برات میمونه ، یه آدم مستقل و قوی که به خودش تکیه و افتخار میکنه🥰 لطفا درخواست دوستی ندین قبول نمیکنم، بغیر از دوستای خودم که میشناسمشون💛
2731
بعضی موقه دعوا بعضی موقه کلاااا قهر عصبیم کرده دیگ

ببین به نظر من اصللااااا کاری بهش نداشته باش

حتی گاهی که میبینی حوصله نداره، خودت بهش پیشنهاد بده که برو پیش بچه ها سرحال شی ی کم

امااااا

مطمئنش کن توام تو خونه منتظرش ننشستی

با دوستات قرار بزار

بگو بیان خونه ت

وقتی شوهرت نیستا

ی مدت ببینه چه قدر اینجوری بهت خوش می‌گذره از سرش میفته

من راضیم خونه باشه لال باشه با من فقط کاری نداشته باشه نه اینکه ۳ساعت تو اینستا بچرخه به من بگه نرو ...

ن ب منم‌کاری‌نداره فقط‌میگه اینستا نرو اونم‌برااین‌میگه ک‌نرم‌فالوش کنم‌پست واستوریشو ببینم‌😒برامنم‌توخونه باشه لاله اتفاقا بهتره اخه حرف‌زدنی‌دعوامون‌میشه😂حالا دودیقه زجلوچشمش برم‌اتاق بشینم‌دعوا راه میندازه میگم‌مردحسابی تو ک‌حواست ب‌گوشیه ب‌ی ورتم‌نیس‌من‌جلوتم‌یا پطشت میگه‌ن‌من‌حواسم‌ب‌گوشی هم‌هس ب تی وی هم‌ب توهم😐میبینی‌چ‌شوهر حواس‌جمع و باهوشی دارم خدا نسلشو منقرض کنه

داره به حرف های بی مزه دوست دختر اسکلش میخنده 

یا شاید داره بهش میگه من تا اخر باهاتم ولت نمیکنم 

ههههههههه 

کور خوندی 

هههه اخ من این شوهرمو پیدا کنم حسابی از خجالتش در میام

ما مسئول افکار دیگران نیستیم، کسی که بخواد همه رو از خودش راضی نگه داره باخته ...