2733
2734
عنوان

روز ٣پریودم اما بی بی چک مثبته

979 بازدید | 38 پست
دوستان تورو خدا میشه یکی بهم بگه این یعنی چی
من از روز ٢٧ سیکلم حالت تهوع داشتم بی بی گذاشتم اما منفی بود
روز ٢٩ سیکلم خط دوم حاله افتاد اما امروز خیلی حالت تهوع داشتم گفتم شاید باردارم
بی بی گذاشتم خط t ظاهر شده بود اما از اون یکی کمرنگتر بود اما کاملا واضحه
بچه ها با وجود اینکة من این ماه امپول هاچ سی جی زدم میشه که مثبته کاذب باشه؟؟؟؟؟؟؟
خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر که داده ات نعمت،نداده ات حکمت،گرفته ات امتحان است
یعنی الان خونریزی داری؟ یا به خاطر همون آمپوله یا یه لقاح بوده دفع شده...
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
اره الهامی جون خونریزی دارم سیکلم سی روزست سر وقت پریود شدم اما بعداز ظهر بی بی گذاشتم مثبت شده
خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکر که داده ات نعمت،نداده ات حکمت،گرفته ات امتحان است
2740
اره الهامی جون خونریزی دارم سیکلم سی روزست سر وقت پریود شدم اما بعداز ظهر بی بی گذاشتم مثبت شده
یعنی چی? دیگه نرم فردا بتا بدم
اخه دکترم ماه پیش گفت اگه باردار نشدی دوباره قرص و آمپول و این ماه هم بزن پس یعنی نیستم؟
بچه ها یه چیز بگما
خاله من تا ٣ ماهگی نمیدونست حاملست چون سر وقتش پریود میشده خونریزیشم مثله ماه های قبلش بوده
دوستان یعنی چی حاملگی پوچ????? بازم حامله نیستم من?????به خدا خسته شدم
2706